Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli lányok (ahogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lányok (ahogy manapság mondják) Nektek nem rossz egyedül, nem rossz, hogy nincs kihez hétvégén odabújni? 27 F

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én az elmúlt években nem a társkeresést helyeztem előtérbe, persze jobb lenne valakivel együtt, de megvan az okom arra is, miért nem mentem rá célzottan. Majd talán most, amúgy is végre megtört a jég és elindultak a pozitív irányú változások az életemben idén nyáron. Az exem akkor hagyott egyedül, amikor minden összeomlott körülöttem (a családot is beleértve). Tartottam tőle, hogy más is gyáván megfutamodik, akkor előbb inkább egyenesbe hoztam magam és azért küzdöttem, hogy függetlenítsem magam mindentől, ami akkor a kapcsolatom vesztéhez negatívan befolyásoló tényező volt.
2015. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Vannak plüsseim (egy körte meg egy citrom). A körtét ráadásul egy tinderes fiútól kaptam, a citromot pedig egy másik fiú hiánya és szemét dolgai miatt vettem, de már egyáltalán nem jut eszembe róluk ez. "Őket" szoktam ölelgetni meg gyömöszölni mikor olyanom van. Nekem is """"beletapostak a lelkembe"""", és inkább a plüsseimmel alszom, mint egy olyan fiúval, aki másnapra már egy 14-15 éves kislánnyal alszik, velem meg soha többé nem áll szóba, és a kislányt, az új kis barátnőjét pedig ellenem hergeli. aztán egyhónap és szakítanak a lányka meg megcsalja (megtörtént eset alapján). Szóval nem rossz ameddig vannak plüsseim.
2018. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!