Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítják egyesek azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják egyesek azt, hogy akinek nem volt semmilyen párkapcsolata az nagy lemaradásban van és alkalmatlan?

Figyelt kérdés

Engem annyira idegesít ez a téma, hogy néha legszívesebben megfojtanám azt aki ezzel az állítással jön, ha férfi ha nő. Most nem azért, de mi van azokkal az emberekkel akik inkább keresik a megfelelő társukat minthogy azért legyen kapcsolatuk, mert most ez a divat. Most ő is megkapja ezt az életképtelen, kapcsolatokra alkalmatlan jelzőt, mert nem akart akárkivel összejönni, csak keresgélt? Komolyan olyan hülye érvekkel jönnek, hogy az agyam kiszakad a helyéről.

Nekem nem volt párkapcsolatom még volt rá egy pár lehetőségem, de nem éltem vele, mert nem vonzottak annyira és nem arra gondoltam, hogy ettől tapasztalati pontokat kapok, ez nem videójáték, hogy ezt teljesíted és a következő szintre léphetsz, emberi kapcsolatok ennél jóvalta összetettek, de amikor ilyen hülyeségekkel leegyszerűsítik le néha azon gondolokozom, hogy szokták e az eszüket használni az emberek vagy birka módjára másokat követni.

Amúgy egyedül is lehet a személyiséget fejleszteni nem csak párkapcsolatban erre vannak személyiségfejlesztő könyvek, baráti társaságok, család stb.


2015. nov. 15. 15:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
58%

Nyilván mindennek oka van. Annak is oka van, hogy miért nem kellesz az ellenkező nemnek. Én arra tippelnék, hogy egy bunkó, kretén vagy, ami látszik a válaszaid alapján.


Tehát igen nagy lemaradásban vagy, mivel nem tanultál meg értelmesen kommunikálni sem.

2015. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

1, Mint írtam volt akiknek kellettem, de nem éltem a lehetőséggel, mert nem éreztem vonzalmat.

2, Azért beszélek így, mert aki nem tud normálisan gondolkozni és az alaptalan sztereotípiákból merít, azzal nem tudok másként beszélni, mivel láthatod, hogy elöntötte a felsőbbrendűségi nézet, mert neki van egy pár tapasztalata és azt hiszi, hogy ő ezzel mindent tud a világról. Én se tudok mindent közel én is tudatlan vagyok egy pár dologban, de ne állítsa be magát istenségnek, és ne jöjjön provokatív nézetekkel. Ennél idegesítőbb dolog nincs és ne csodálkozzanak, ha emiatt titokban többen utálják.

2015. nov. 15. 17:14
 13/33 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem gyk-s válaszokra alapozva éljük az életünket! Így az ilyen megmozdulásokon/kérdéseken az okosabbja mosolyog egy jót és hagyja hogy a butábbja vérre menő szópárbajt vívjon!
2015. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

11-sel értek egyet, nem csodálom,hogy ott tartasz, ahol, aztán most vergődsz meg képtelen vagy elfogadni más véleményét.

Majd párkapcsolatban is ezt fogod csinálni?

Sokáig nem fog tartani....

2015. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
95%

Én egyáltalán nem értek egyet azokkal akik a tapasztalat mellett érvelnek, szánalmas ez a felfogás. Két dolog kell egy jó kapcsolathoz,... hogy érett legyen az ember amiből már adódik minden olyan tulajdonság ami szükséges egy kapcsolathoz, bármilyenhez : kompromisszum készség, türelem, önzetlenség, figyelmesség stb... vagy legalább képesség ezeknek a tudatos elsajátítására. És kell A megfelelő partner. Egyedül a szexualitás az amit talán némi kép tanulni kell, de annak sem a tapasztaltság a lényege.

És még nagyon sok mindennel nem értek egyet de rohadtul nem is szoktam senkivel sem le állni vitázni, mert nem érdekel a véleményük... szerintem te se tedd kérdező. Akiket te ostobának tartasz az érveid nem fogják meg változtatni s csak le süllyedsz a szintünkre ha veszekszel.

2015. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
31%

Tudunk egyáltalán a kérdésedre számodra "jó" választ adni? Mert a válaszaidból és a kérdés megfogalmazásából eléggé úgy tűnik, hogy te már ezt bizony előre eldöntötted és írhatunk mi bármi, nem változtat a véleményeden. Akkor pedig miért írtad ki a kérdést?


Ha még életedben nem vezettél és beültetnek egy kocsiba, hogy fogsz vezetni? Na, ez a dolog ugyanilyen. Akinek nincs tapasztalata, az hátránnyal indul MINDENBEN. A munkában is annak van előnye, akinek van gyakorlata és tapasztalata, nem annak, aki 20 könyvet elolvasott a dologról. Sportban is ez a helyzet. És igen, a párkapcsolatokban is.


Ahogy pedig a #4-esnek válaszoltál, az sokat elmond, hogy mennyire tartod tiszteletben más véleményét. Pedig nem írt ám olyan rossz dolgokat, mint amilyennek hiszed, még ha az általad olvasott könyvben más is volt. Nem, a szexuális öröm okozása nem úgy megy, hogy megnézel róla 2-3 filmet és már megy is élesben a dolog. Lehet, hogy 2-3 perc alatt el is sülsz és bizony a másiknak nem lesz túl nagy öröm. Nos, a legtöbb idősebb csajnál egy ilyen kezdéssel már ki is estél.


Gondolkozz el, miért írják sokan, hogy hátrány a tapasztalatlanság: Mert ezt látják. Egyetemre járok és ha végignézek azon ismerőseimen, akiknek még egy komolyabb barátnőjük sem volt vagy szüzek, teljes lemaradásban vannak. Jó pár még azt sem tudja, hogy szólítson le egy csajt. Szerinted ez mi, ha nem lemaradás? Nem tudják, hogy viselkedjenek, nem tudják a gesztusokat és még lehetne sorolni.

2015. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

12:

Önkritika?


Mikor nulla tapasztalatom volt, tudtam hogy rossz vagyok. Most tudom hogy már átlagosan jó, mert gyűjtögetem a tapasztalatokat rendesen. Tudom hogy most vannak nálam tapasztaltabbak, akik a nőkkel való dolgokban sokkal jobban megállják a helyüket, de azért én sem panaszkodhatok.


Úgy értem, mikor nem volt semmi tapasztalatom, akkor is tudtam magamról, hogy nincs és ez baj. Te miért nem így nézel magadra?

Mert én azt látom hogy nehéz a beismerés.

2015. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Meg tudod azt mondani, kérdező, hogy két-három év után (tehát nem friss kapcsolatban) milyen gyakorisággal igényled a szexuális együttlétet?
2015. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem jöttök normális észérvekkel, hogy miért hátrány a tapasztalatlanság csak általánosítani tudtok. Miért nem értitek meg, hogy jellemtől függ ki mennyire jó? Az autós példát elég nagy hülyeség, mert az autó egy mesterséges készítmény még a párkapcsolat természetes. Ahhoz, hogy valaki autóversenyző legyen tényleg kell több év tapasztalat, de a párkapcsolatok teljesen másak ilyen szempontból. Ha szereti egymást a két ember ne legyen már gond, hogy nem volt senkije nem úgy kéne felfogni, hogy lemaradásban vagyunk hanem élni rendesen és szeretni a másikat. Együtt kell érezni mindenkivel, mert minden okkal van és nem elítélni a másikat.
2015. nov. 15. 19:30
 20/33 anonim ***** válasza:

De, sorban jövünk az érvekkel. Az más kérdés, hogy egy laza mozdulattal mindet lesöpröd az asztaltól, mert már kialakítottad a témával kapcsolatban a véleményed, amiből nem engedsz.


Az autós példa sem hülyeség attól, mert nem látod az összefüggést a 2 dolog közt. De hátha könnyebbe észreveszed ezt egy emberibb példával, mondjuk egy sportcsapat. Van egy focicsapat, ahova érkezik 2 új játékos. Az egyiknek többévnyi tapasztalata van, a másik pedig még sosem focizott. Na, melyiknek fog jobban menni?


És a párkapcsolat is egy mesterséges dolog, mert 2 ember szándékosan csinálja és nem az ösztönök tombolásával. Az állatvilágban egyszerűbb, megvannak az ösztönök és kész. Mi meg bonyolultabbak vagyunk a rengeteg gondolatunkkal, gesztusunkkal, eltérő viselkedési formákkal és még rengeteg dologgal.


"Ha szereti egymást a két ember ne legyen már gond, hogy nem volt senkije nem úgy kéne felfogni, hogy lemaradásban vagyunk hanem élni rendesen és szeretni a másikat."

Ha szereti egymást a 2 ember, akkor nincs is gond. Csakhogy általában nem ismerkedik könnyen az, akinek még nem volt tapasztalata. E mellet érveltünk is ám, ha rendesen elolvastad, amit írtunk: Látjuk az ismerősi körünkben. De nyugodtan olvasd végig az itt lévő kérdéseket is, rengeteg 20 feletti emberke van, aki nem tudja, hogy is álljon neki egy kapcsolatnak. Szerinted miért?


"Együtt kell érezni mindenkivel, mert minden okkal van és nem elítélni a másikat."

Egyáltalán nem kell együtt érezni mindenkivel, csak azzal, akivel az ember akar. Azokkal sem érzek együtt, akik pár hónapja kiakartak rabolni, ugye nem baj?

Nem ítélünk el senki azért, mert még nem volt kapcsolata. Erről szó sem volt. Ez csak a saját prekoncepciód.

2015. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!