Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy egy pasi ránézésre abszolút nőcsábásznak, magabiztosnak, belevalónak néz ki, de ha elkezded megismerni, kiderül, hogy ez csak látszat?

Figyelt kérdés
Valójában gyengéd, figyelmes, még kicsit félénk is.
2015. nov. 17. 13:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg nem csak látszat, hanem te hozod ki ezt belőle? Lehet, hogy különleges vagy a számára? Attól még hogy magabiztos, belevaló.. attól lehet gyengéd és figyelmes. Mert pl szeret? Ha olyat keresel aki nem szeret és csak magával törődik, az nem lesz figyelmes, se gyengéd, az nem lesz a pasid. A magabiztosságot könnyen megtudod nézni, hogy oda mert-e menni ismeretlen lányhoz ismerkedni-beszélgetni. Vagy esetleg többhöz. Szerintem rossz példa volt előtted és ezért nem érted, hogy férhet össze a gyengédség, figyelmesség. Valójában mindenképp kicsit félénkek vagyunk ha olyannak vagyunk akit tényleg szeretünk. Én a helyedben örülnék, hogy ilyen..szerintem sok lány lenne most a helyedben. Max az nem, aki nem tud kötődni, érzelmileg nulla..vagy aki megtanulta az elnyomottság érzését pl. otthon(általában apák durvasága stb) és ezt keresi a pasikban. Ha ez a helyzet, akkor viszont fel kell keress egy pszichológust.. bár ebben az esetben az a pasi is lehetne a pszichológusod..de a kérdésből úgy érzem, hogy ezt te csalódásként élted meg. Úgy hogy.. amit írtam:) 23L
2015. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ismerek pár jóképű pasast,akinek a fejebúbjától a lába ujjáig semmi gond,mégis kiderül,hogy valamiért a béka popója alatt az önbizalmuk.
2015. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nekem az a tapasztalatom,hogy nem.Én is mindig reménykedtem,hogy hátha nem egy nagy bunkó,ez csak a látszat,de kiderült róla hosszú távon hogy az,amit már az elején is gondoltam.És fogtam a fejem,hogy hogy lehettem ilyen hülye már az elején is látszott. :(
2015. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves arigo, a kérdező nem azt írta, hogy nincs önbizalma. A gyengédség és a figyelmesség, nem azt jelenti, hogy nincs önbizalma..ahogy a félénkség sem feltétlen. Amúgy kérdező arra nem gondoltál, hogy régen volt nőcsábász? Vagy esetleg amíg nem ismert meg téged? Néha érezheted úgy, hogy túl könnyű 'megkapni' , de sosem a megkapás a könnyű a kapcsolatban. A megtartás a nehéz, még akkoris amikor úgy tűnik hogy nem.
2015. nov. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen,talalkoztam ilyen pasival. Meg is mondtam neki ,hogy nofalonak neztem. Nevetett,hogy o abszolut nem az. De tudja,hogy sokan tartjak elso ranezesre bunkonak.. Erre mondjak a latszat neha csal;))
2016. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

a magabiztos ellentettje a gyengéd, és a belevaló másik szeglete a figyelmes lenne?

a kérdésednek akkor lenne értelme, ha azt írtad volna, hogy létezik-e, hogy egy fickó ránézésre jó parti, de aztán kiderül, hogy egy impotens szar. igen. általában azok adják elő magukat, akiknek komoly problémáik vannak az ágyban


egy férfias férfinak nincs szüksége arra, hogy bazári majomként viselkedjen a nők előtt, és pont leszarja, hogy ki, mit gondol róla

az pedig, hogy a nők mit hisznek, és kikről, és miért pedig nem azt támasztja alá, hogy milyen ellentmondásosak a férfiak, hanem azt, hogy a 21. században a nőknek halovány fogalmuk sincs arról, hogy mi a fontos, mi az értékes, és mondjuk mitől fognak elélvezni esténként


ha nem így lenne, akkor nem bánná meg a nők 99 százaléka a férfiakkal a szexet már akkor, amikor még semmi nem történt, csak levetkőztek


kicsit mélyebbre kéne tekinteni a félrefordított fubu bézbólsapinál a zselézett hajnál, és a kétértelmű vicceknél, és talán értelmes gondolatok keresni egy férfi aurájában, és némi férfias gént. akkor nem lenne min "meglepődni" később

2016. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
találkoztam már kettővel is. meg csunyácska pasit is ismrtem, akire tapadnak a nők és ki is használja őket
2016. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!