Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos lányok, nők! Léteztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos lányok, nők! Léteztek még? Számotokra megfelel egy átlagos pár? Hogy jellemeznétek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Reméljük léteznek! Mi egy átlagos pár vagyunk és egy átlagos lányt keresünk harmadiknak, akinek megfelelünk ;-)
2015. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kb. mit értesz átlagos nő alatt?
2015. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos küllemről beszél.
2015. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném túlságosan meghatározni. Aki magát annak gondolja :)
2015. nov. 17. 17:37
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem átlagos lány vagyok. Barátom is átlagos. Mármint szerintem nagyon szexi, de nem vagyok hülye és látom mások hogy néznek rá és hogy jellemzik. Én teljesen boldog vagyok így. Tetszene nyilván egy fullos pasi és megnézem őket, de kapcsolatban annyira frusztráló lenne, hogy ő tökéletes én meg nagyon nem, hogy nem bírnám elviselni. Tudom a Zokogó Testvériség ezt nem hiszi el de én így gondolom.
2015. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Átlagos lányok csak (külsőre) átlag feletti srácokkal állnak szóba.
2015. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Külsőleg átlagosnak gondolom magam. A párom külsőleg átlagosnak mondjuk éppen nem nevezhető a maga 198 centijével és 160 kilójával...:D
2015. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Átlagos nő vagyok és a párom is átlagos, mármint külsőre. Ami manapság nem átlagos benne, az a konzervatív világnézete, amiben benne foglaltatik a családcentrikusság és a nők tisztelete, irántuk való udvariasság.

Külsőre nézve 172 centi, középbarna haj, ami már kicsit ritkul fölül, kék szemek, átlagos arc, az átlagosnál vékonyabb, szikárabb termet apró pocakkal.

2015. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én olyan nő vagyok,aki szeret bármiről beszélgetni.Bárkivel elviccelődök,nem szoktam megsértődni ha valaki kóstolgat,inkább poénosan visszavágok.Nem vagyok pénzhajhász.A keményen dolgozó embereket jobban becsülöm.Csak akkor veszek magamnak ruhát,ha szükséges.Szoktam venni kis vackokat néha magamnak,de szerintem ennyi jár mindenkinek. :)Szeretem az egyszerü,szép dolgokat.Ha valamivel megbántom a Párom,bocsánatot kérek.Ahogy Ő is.Szeretem megbeszélni a dolgokat.

Most hogy így visszaolvastam,amit írtam....hát nem tudom.Csak egy egyszerű nőnek érzem magam.Hogy átlagos vagyok e,vagy sem,azt nem én döntöm el.Szerintem senki nem az.Mindenkiben ott van az a plussz....vagy minusz :)

2015. nov. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!