Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Van párom,de az utóbbi időben nem valami jó a kapcsolatunk. Munkába van egy szerelő velem egykorú 22 éves és 1 éve ismerem. Nagyon rendes velem. Sok közös van bennünk. Ha látja,hogy szomorú vagyok,ami mostanába elég gyakori,akkor mindig próbál felvidítani ami sikerül is neki. Bevallom,hogy tetszik is,de nemakarok többet barátságnál.

Azt mondta,hogy megbeszélhetünk valami közös programot hétvégére ha akarom. Nem mondtam rá semmit. Nem hiszem,hogy eltudnák vele menni titokban a párom tudta nélkül.(mert ő biztosan nem örülne neki)

Én nagyon jó barátnak tartom őt, csak arra gondoltam mivel tudja,hogy a párom miatt sokszor ideges vagyok, nem e csak arra vár,hogy szakítsak vele. Amúgy nagyon értelmes fiú. Szerintetek tetszek neki? vagy csak nagyon rendes hozzám ami mostanság ritka.


2015. nov. 17. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván nem baráti kapcsolatot szeretne. El kellene dönteni, melyiküket választod.
2015. nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na, szerinted mit akar? Úgy mégis, mit gondolsz, miért tüntet ki a figyelmével? Nincs semmi tipped?
2015. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bejelölt a Fb-n is akkor nap irt,de az óta egyszer sem irt. Nem értem ha tényleg tetszem neki,akkor néha miért nem ír rám?
2015. nov. 17. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is el kéne döntened,ki kell neked,és azután lépni valamelyikük felé,mert ez így nem oké.
2015. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De nem vagyok benne biztos,hogy akar e valamit tőlem.

Nem akarok pofára esni. Mivan ha csak baráti szemmel néz rám és én képzelődok?

Ma pl. mindig ha a hátam mögött megy el meg szokott csikizni én pedig vissza akartam adni neki,de hátulról lefogott,hogy ne tudjam. Azt montda,hogy „És most nem engedlek el” Nekem ez inkább ölelésfélenek tűnt... De mivan ha csak beképzelem magamnak mert tetszik?

2015. dec. 2. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!