Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jelezzem egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem egy fiú barátomnak, akivel sok időt töltök, hogy szeretnék vele lefeküdni?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap megengedte, hogy nála aludjak hétvégén, mivel két napig leszek Pesten, ő meg ott lakik, és nála alszom. De nem akarom letámadni. Szoktunk flörtölni egymással, de nem tudom, hogy akarna e többet is, én viszont nagyon kívánom őt.
2015. aug. 19. 15:32
1 2 3 4
 1/35 datass ***** válasza:
100%
Meztelenül bebújsz mellé az ágyba...
2015. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy masszírozza meg a hátad vagy a nyakad... Akkor már észre fogja venni, hogy élvezed az érintését és ha nem hülye él a lehetőséggel :)
2015. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
csábítsd el!
2015. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Egyszerű beszélgessetek , kérdezd meg tőle, hogy ő gondolt-e már többre mint barátság. Lehet aztán tagadni fogja, de mond el neki, akkor te hogy igen. Utána már csak lesz ott valami...
2015. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Nyúljál be a nadrágjába ,nézd meg van-e neki farka,ha igen huzogasad meg háromszor.
2015. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Persze.. :D Haza is küld.
2015. aug. 19. 17:21
 7/35 anonim ***** válasza:
Csaknem olyan hülye hogy hazaküldjön,ha nem búzi akkor jól megtömköd.ha hazaküld írjál nekem,befogadlak,😁honnan jösz?
2015. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nem kell befogadni, köszönöm. Egyébként Eger.
2015. aug. 19. 17:37
 9/35 anonim ***** válasza:
Jól van ,na ,nem is fogadnálak,csak úgy mondtam,hogy biztassalak 😀,de azért cibáld meg a fiúrépát,csak azért írogatok, mert munkahelyemen unatkozom.
2015. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Te nagyon hülye vagy. :D
2015. aug. 19. 17:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!