Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító, mikor valaki teljesen természetes dolognak veszi a felszínességet?

Figyelt kérdés

Olvastam olyan válaszokat egyes kérdéseknél, hogy nem baj az, ha egy nő a kigyúrt alfahímekre, vagy ha egy férfi a tökéletes testű cicababákra hajt, ez teljesen természetes.


Ugyanezeknél a kérdéseknél olyan válaszok is voltak, hogy nem minden nő/férfi ilyen, és ezekkel a válaszadókkal egyet is értek.


De mikor valaki azt írja, hogy vannak ilyen emberek, és ez nem baj, ez nem egy rossz tulajdonság, hanem teljesen természetes, akkor nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek kínomban.


2015. nov. 22. 16:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
mindenki szemétláda aki jóképű, azért, mert én nem vagyok jóképű és izmos, és izé a nők is gonoszak, mint a nácik 1933-1945. között, mert nem fekszenek le velem és a sorstársaimmal xdd a nők a sátán teremtményei, nem tudom hogyan létezhetnek ezek a fenevadak :D
2015. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
De miért? Nem természetes, hogy vannak felszínes emberek? Nem értem a gondodat. Attól még nem jelenti ez azt, hogy egyben pozitív is lenne..
2015. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

# 1: "mindenki szemétláda aki jóképű"

Hol írtam ilyet?


# 2: De ők azt írják, hogy ez nem egy negatív tulajdonság.

2015. nov. 22. 16:51
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Sokféle ember van, és ez teljesen természetes. Mindenki olyat válasszon, akivel összeillenek. A felszínesek is illenek valakihez, max. hozzád nem. És? Neked mindenki kell? :-)
2015. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
Csak aki szintén elszenvedője a felszínességnek, annak természetes állapot az. Aki értelmesebb, az észreveszi a dolgok menetét.
2015. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted miért hajtanak ilyen emberekre? Mondjuk azért mert az tetszik nekik? Te lennél olyannal aki nem tetszik neked? Szerinted mit kéne csinálniuk? Összejönni valakivel akit taszítónak találnak és összeszorítani a szájukat, csak hogy jó emberek legyenek? Nagyon nehéz felfogni, hogy ez nem egy olyan amit tudatosan irányítani lehet?
2015. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem negatív tulajdonság mások működésmódját minősíteni. Szerinted nyilván nem az, hiszen ezt teszed éppen. Mindenki a saját gondolkodásmódját tekinti "normálisnak", és az attól eltérőeket nem. Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni.
2015. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%
kérdező nem írtad sehol, de én a gykt arra használom, hogy játsszak, a gyk olyan, mint a Call of Duty World at War, csak itt én vagyok a Felszabadító Szovjet-Orosz Hős, s a nők, meg a jóképűek és az izmos, nagy farkúak a gonoszak és ellenük harcolok a gykn, itt dől el a világ sorsa :D
2015. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
az főleg a nők részéről azt hangoztatják hogy nekik a belső értékek a fontosak... igen lehetsz te a világ legjobb embere nem fogja értékelni ha nincs meg a jó külsőd
2015. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%
Megvan a háttere annak is, mitől felszínes valaki, lehet ez akár szellemi visszamaradottság is, ami egyébként nem látványos, mert képes dolgozni, köztünk jár különösebb feltűnés nélkül, de ebben nyilvánul meg. Lehet az is oka, hogy sokáig túlságosan elzárt közegben élt, burokban nevelték, elkényeztették a szülei, és senki nem helyezkedett ezzel szembe, és neki az a természetes, te meg csodálkozol rajta.
2015. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!