Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég nagy dilemmában vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nagy dilemmában vagyok, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Adott egy lány akivel elég jól megvoltunk, aztán összejöttünk, de Mielőtt bármi komoly történhetett volna ő közölte velem, hogy neki hpv-je van. Valőszínüleg az exétől kapta el, azt mondta ez nem egy durva fajta, "csak" szemölcsöket okoz de már fél éve tünetmentes. Szerintem elég korrekt, hogy ezt elmondta, viszont eléggé el is bizonytalanított, mert ha köztünk lenne szex, akkor én is elkapnám.

Utána olvastam kicsit és mindenhol azt írják, hogy az emberek 80%-ában már jelen van a hpv így lehet, hogy előbb-utóbb elkapnám amúgyis, de nem tudom... Fura a helyzet, de a lány meg nagyon bejön. Kérte, hogy gondoljam át a helyzetet, hogy ígyis akarok-e tőle valamit, mert ő nem akar megfertőzni. Ti belemennétek ilyenbe? Vagy inkább hagyjam a fenébe



2015. nov. 22. 23:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és az benne a szörnyű, hogy nem is egy ri***nc csajról van szó akiből még ki is nézné az ember.
2015. nov. 23. 00:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem kellett volna hozzáfűznöd, nagy butaság. HPV-hez elég egy orális kontaktus is, szüzen is el lehet kapni, semmit nem mond az életmódról a betegség léte.

Nem hinném, hoyg az embrek 80%ának időnként herpesze jönnen ki a nemi szervén. Ez egy elég nagy kockázat, nem gyógyítható. Ha vonz a lány, akkor járjatok nagyon utána, hogyan védheted meg magadat a legjobban.

2015. nov. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A HPV általában nem a herpeszvírust, hanem a humán papilloma vírust jelenti, ami méhnyakrákot okoz. Az viszont nincs meg az emberek 80%-ában. Ha tényleg az utóbbiról van szó, akkor beoltathatod magad, de az nagyon drága mulatság. Először tisztázzuk, melyikre gondolsz.
2015. nov. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3: Elmondta:

"Valőszínüleg az exétől kapta el, azt mondta ez nem egy durva fajta, "csak" szemölcsöket okoz de már fél éve tünetmentes. "


Amit olvasott - a méhnyakrákot is okozható HPV -, az egy jövő-menő vírus, sok-sok fajátja van, mint egy influenzavírus úgy viselkedik ez a víruscsalád.

2015. nov. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne felj tole. A hpv szemolcsot egy arra alkalmas csepegteteovel kell bekenni 3 naponta. Par het alatt elmulik. Egyetlen tunete, h nagyon viszket a szemolcs. Tenyleg majdnem mindenkiben jelen van.

Szoval nyugodtan jarj a lannyal.

N

2015. nov. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!