Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha patt helyzetben vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha patt helyzetben vagyok, hogyan találjak párt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem csak egy szerető társ segíthet már azon, hogy újra azt érezzem, hogy megéri élni. Persze ez így nincs jól, de hosszú távon egyszerűen, az a helyzet, hogy úgyis kell egy társ az emberek 90%-nak akivel békében, boldogan élhetne. Ez még úgy ahogy el is rejthető vágy, de a másik dolog az nem. Elmondhatatlan módon szét vagyok érzelmileg, nem tudom kezelni se őket, ha közel kerülök valakihez érzelmileg akkor szinte minden nap csak sírok, főleg ha olyan szituban kerülünk ami érzelmes.


Röviden, szükségem lenne valakire, de úgyse tolerálná ezeket senki.


2015. nov. 23. 00:07
1 2
 1/13 opened paradise ***** válasza:
Van aki tolerálná,csak valahol mocsok dolog is így belemenni egy kapcsolatba. Mert bár hiába lenne az önzetlen,te valahol csak azért mennél bele,hogy használd.
2015. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem azért mennék bele. Ha törődne velem, akkor úgyis megtörténne az aminek meg kell és beleszeretnék.
2015. nov. 23. 00:13
 3/13 Fish1 ***** válasza:

A boldogságot elsősorban önmagadban keresd, ne másban. Ameddig nem szeded rendbe magad, addig csak támaszkodnál a másikra.

És mi miatt kezdesz el sírni? Félelem?

2015. nov. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 opened paradise ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2015. nov. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szét vagy esve, külső segítséget is kérhetsz, a lélekdokik sokat tudnak javítani. Menj el egy pszichológushoz, aki segít kimászni a gödörből.
2015. nov. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Először is, rendbe kell tenned magad lelkileg. Tudni kéne, mi az a dolog, amiért ha közel kerülsz valakihez, sírsz, mert érzelmes a szitu. Ha vannak bizalmas barátaid, beszélj nekik ezekről a dolgokról, add ki magadból. Már rosszul állsz eleve hozzá, mert bebeszéled magadnak hogy úgy sem tolerálná senki.

Vannak normális, megértő és kitartó-türelmes emberek.

Elárulnád hogy mitől félsz?

Mi készített ki érzelmileg?

Nincs önbizalomhiányod, és gátlásaid?

Történt valami a múltban, amiért esetleg félsz kötődni,

Írj róla.

2015. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az élet szép fokozatosan készített ki.


Azért sírok mert félek kimutatni, félek attól, hogy bántani fog, félek elengedni magam érzelmileg és boldogságot érezni bármely ilyen esetnél.

2015. nov. 23. 09:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Nehéz az eset, de nem lehetetlen tenni ez ellen. Ezt le tudod küzdeni magadban, csak akaraterőre van szükség, és bíztató személyre, motivációra, kitartásra. Félsz boldognak lenni, mert sérült a lelked, ezáltal csak táplálod magadban hogy kudarc és csalódás fog érni. Ez egy rettenetes lelki teher. Hidd el, vannak megértő és normális emberek, akik ebből a helyzetből ki tudnak billenteni. De ha magadban sem bízol, akkor másban sem. Ha megszeretsz valakit, és ő is viszont szeret, akkor az aggályaidat, félelmeidet beszéld meg vele. Nem szabad hogy ezeket elnyomd-elfojtsd magadban. Attól rosszabb nincs. Ha szeret az illető, akkor ezt elfogadja és megérti. Úgy fog állni a dolgokhoz hogy jó legyen mindkettőtöknek, és ösztönzőleg hattok egymásra. Átérzem teljes mértékben a helyzetedet. Én is voltam hasonló szituációban. Én is voltam önbizalomhiányos, csalódottságtól, elutasítástól. Nálam máshogy csapódott le. Viszont beleszerettem egy olyan nőbe, akinek olyan gondjai vannak, mint neked. Ráadásul ő rettenetesen makacs, amihez sok türelem kell. Megvolt bennem a kitartás és küzdés, amellett bíztattak és volt támaszom. Volt cél előttem és nem adtam fel. Boldog lettem. Ha akarod, ez nem megy olyan nehezen, mint ahogy gondolod.

Egy őszinte, bizalmas kommunikáció nagyon fontos, csak légy nyitott, és ne zárkózz el tőle. Ha valaki akar valamit, azért tenni kell. Az akadályokat le kell győzni, nem kikerülni. Ne add fel a reményt. Rá fogsz találni a boldogságra.

2015. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi
2015. nov. 23. 11:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Magadban kell ezt lerendezned, elfogadnod magad, megtalálni a lelki békédet. Utána érdemes társat keresned.
2015. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!