Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mitől pénzéhes egy nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mitől pénzéhes egy nő? Azt annak tekintitek, ha egy randin a nő fizetős helyen a saját részét fizeti, de a pasi részét nem, abban az esetben, ha még alig ismerik egymást?

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 11:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
# 10: Engem múltkor lepontoztak, mert le mertem írni, hogy a barátom albérletben él és biciklivel jár. :) Ez nem egyezik a saját elképzeléseikkel, miszerint ugye minden nő a pénzes pasikra bukik, úgyhogy jöttek a lepontozások, beszólogatások. Ezzel most mit lehet kezdeni? :) Én tudom magamról, hogy miért választottam a párom, attól, hogy mások mást állítanak, még nem válik igazzá. :) Ez az oldal így működik, aki ide jár, annak meg kell szoknia. Vagy nem kell ide járni. Itt ez a "norma".
2015. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11!

Ne is mondd!

Kb ugyanez, igaz, bicikli helyett GYSEV és vállalati busz. 3 műszak.

Sőt, egymásra lógnak a metszőfogai, és az orra picit ferde, emellett a 185ös magasságához jóllakva produkál 72kilót...

És sokáig azt se tudtam melyik az a béemvé.

2015. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ezt te sem gondoltad komolyan! én sem vagyok oda az aranyásókért, de ha egy férfi elhív randira egy nőt akkor az első randit a férfi fizeti! ha lesz következő akkor nem baj ha a nő felajánlja, hogy felesbe, harmadik randinál pedig jó volna ha felajánlaná. a pénzéhes nő tökéletes megtestesítői Sugarbird kollekció :D Zimány Linda, Bódi Szilvi, Dukai Regina meg az a másik csaj aki a sittes fickóval volt.
2015. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!