Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Érdekes szitu! Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Érdekes szitu! Az átlagosabb lánnyal már szóba sem álltok?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki szerintem a fiuk szerint szebb lehet mint én, mert ha megyünk bulizni, rám se néznek, állandpan a barátnömet bámulják meg beszélgetnek vele. Pedig én sem vagyok ronda, csak hozzá képest átlagosabb.Ti ennyire csak a külsőre mentek vagy mi??
2010. márc. 21. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
első benyomás alapján csak a külsőt látni. am nekem az a legfontosabb 1 lányba h legyen benen vmi ami megfog.van aki qrvaszép de ha semmi nem fog meg benne akk...
2010. márc. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Hát ha a diszkókba jársz akkor természetes h a jo csajokat nézik a fiuk, ott a külső a lényeg. De vannak más helyek is ahol lehet pasizni meg és szobaállnak az átlag kinézetűekkel is.
2010. márc. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sztem a mosoly dönt kb 50%, a beszélőke 40%, 10%meg a külső... de ha rám privizel.. megmondom h átagos vagy e vagy sem:D ... van átlagmérő a fejemben XD
2010. márc. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert a barátnőd kihívóbban viselkedik, szemez a fiúkkal, arckifejezés is számít sokat, a tartásod is számít, vagy hogy a fiúk felé fordulsz e vagy sem, vagy mennyire vagy kommunikatív.

Ezek számítanak leginkább nem a külső, én legalább is ezeket nézem, ha látom egy csajon hogy nem néz de a barátnője néz engem és mosolyog akkor a barátnőjéhez megyek oda beszélgetni.

20f

2010. márc. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
újjabb 14 éves kérdés...
2010. márc. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
újabb 14 éves helyesírás ^^
2010. márc. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez azért nem ilyen egyszerű... Nem mindig a szebb a jobb. Mesélek valamit:


Én is egy szolidabb lánynál próbálkozom éppen, és nagyon nem akar összejönni. Aztán a múltkor egy 16 éves plázacica-szerű pénzes vagány csajról kiderült, hogy tökre tetszem neki, és járna velem. De én nem kértem belőle.

2010. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hat elso ranezesre a kulso ami fontos de ahogy paran irtak ha mar kapcsolatban gondolkodunk a belso sokkal fontosabb. sztem csak a kulso alkalmi szexnel szamit:)))
2010. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

LECSÓ

Hozzávalók


2 fő részére


1 fej vöröshagyma

1 gerezd fokhagyma

4 zöldpaprika

4 paradicsom

6 karika kolbász

erős paprika ízlés szerint

bors

pirospaprika

olaj vagy zsír


Leírás


A zsiradékon megdinszteljük a kockákra vágott hagymát, majd hozzá adjuk a zúzott fokhagymát és a kolbászt. A paprikát kicsumázzuk és szeletekre vágjuk, a hagymához adjuk, sózzuk, borsozzuk, beletesszük az erős paprikát és pároljuk A paradicsomokat forró vízbe mártjuk, majd lehúzzuk a héját. Kockákra vágjuk és a lecsóhoz adjuk, megszórjuk pirospaprikával és készre főzzük.


Főzhetünk bele rizst, de üthetünk rá tojást is.


Munkaidő:30 perc


Elkészítési idő:30 perc



Jó étvágyat!

2010. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
? ez bolond...
2010. márc. 21. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!