Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cikinek kéne éreznem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikinek kéne éreznem?

Figyelt kérdés
A barátommal az ő baráti társaságával voltunk inni. Jól berúgtam. Úgy éreztem, h az egyik haverja nyomul rám. Lehet csak képzelődtem, nem tudom, de elmondtam a barátomnak is. Ő meg szépen visszamondta ennek a havernak... Mennyire vagyok égő?
2015. nov. 28. 01:10
 1/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ha tényleg nyomult, nem gàz,hogy elmondtad.

De ha berùgva képzelődtél és olyannal "vàdoltad" a sràcot, hogy kikezdett a baràtja nőjével, az baj.

Nem tudom mennyire vagy égő mert nem írtad le,hogy végülis tényleg nyomult-e és mi lett a végkifejlet.

Màskor azért annyit igyàl,hogy tudd,mi történik körülötted.

2015. nov. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt mondta a srác, hogy talán egy kicsit tényleg, de hogy szerinte én "biztattam".
2015. nov. 28. 01:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tartottam volna a számat mert alkohollal fűszerezett,alátámasztott gondolatok és érzések nem feltétlenül fedik a valóságot. Ezt mi sem igazolja jobban hogy szerinted ő nyomult szerinte meg Te provokáltad.És lehet hogy képzelődtél az elmondásaid alapján..Most lehet össze ugrasztottál két havert? Én akkor szóltam volna a helyedben ha a próbálkozása megismétlődik egy józan találkozásnál is.
2015. nov. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a rendőrség,hanem a barátja.Szerintem jól tetted,hogy elmondtad.Mi lett volna,ha a haverja előbb kezdi el az ő sztoriját?
2015. nov. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ugrasztottam oket ossze, nem vette komolyan a baratom, nem erdekli. Meg reszegen mondtam el neki hazafele, vszeg nem mondtam volna semmit masnap, dehat mar aznap kicsuszott.
2015. nov. 28. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!