Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt párom édesapja "csapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom édesapja "csapja nekem a szelet". Szerintetek mi a helyes? Tisztességtelen lenne elfogadnom?

Figyelt kérdés

Elvált ember, 40+os, de jól tartja magát. Fiatalos, élénk, talán fiatalosabb is, mint a fia.

Kedvelem őt, közel áll hozzám, csak vmi mégis kicsit visszatart... Talán az, hogy a fiával próbáltam meg először...



2015. nov. 29. 01:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Miért szakítottál a fiával?Vagy ő szakított veled?

Mert ez sem mindegy.


Ha a fiának már nem jelentesz semmit,az teljesen más,mintha te dobtad volna,és még mindig utánad epekedne.


Lehet a fiú anyjának rosszabb lenne,mint magának a fiúnak:)

2015. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

párom szakított velem, azzal az indokkal, hogy „túl jó vagyok neki”

Anyukáját szerintem hidegen hagyja, esetleg tényleg az számíthat neki, hogy a fia közelében maradnék.

2015. nov. 29. 13:48
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Te ezt már eldöntötted, h belemész ebbe a kapcsolatba. Hiába írnám le a véleményem erről a dologról. Csak szeretnéd a lelkiismereted megnyugtatni hátha vki azt írja , hbokés pedig nem az. Fordított helyzetbe zavarna ha anyukád döngetne az exeddel? Ha nem jön össze a papival visszamész a fiához vagy utána az anyjára startolsz? A nagypapát se hagyd ki!
2015. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ilyen esetben. Mit bánom én mit csinál? Nyilván pár év házasság után más lenne a dolog, vagy akkor ha nagyon csúnya véget ér a dolog, mert akkor meg lenne a véleményem arról, hogy a családtagom nehogy már egy olyannak, de így? Nekem viszonylag sok pár hónapos kapcsolatom volt, és most, hogy így belegondolok kb. egyiknél se zavarna, ha ezt látnák jónak. Jó nyilván nem két héttel a szakítás után, mert az azért érdekes, de pár hónappal később már leszarnám.
2015. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, szerelmes vagy-e bele vagy sem. A feltett kérdésből úgy látom, hogy te sem és a volt párod apja sem, csak nem akar kimaradni egy kis jóból. Mindenképpen visszautasítanám!!!
2015. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy mennyire tetszik neked az apja. Felesége nincs??? Ha nincs, és ha ennyire tetszik, megbeszélném a volt párommal is, nem engedélyt kérnék, csak jelezném, hogy remélem, nem fog más szemmel nézni rám ezek után és az apjára sem.
2015. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
folyt.: a korkülönbség nálam nem számít.
2015. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Most leginkább arra hajlok, hogy adok neki egy esélyt.

Mindketten egyedülállók vagyunk, szimpatikusak vagyunk egymás számára.

Aztán majd lesz valami.

2015. dec. 2. 21:22
 19/19 anonim ***** válasza:
Na, mi lett belőle?
2016. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!