Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Osszevesztem egy fiu ismerosommel. Pontosabban o nagyon megsertett es utana jott a "gyerunk torjunk egymas orra ala meg tobb borsot" dolog. Mar egy ideje nem beszelunk es mikor a baratommal setaltam (van baratom, ez a masik fiu nem az exem csak ismeros ) meglatott minket direkt kikerultuk es kovetett. Aztan fenyegetett minket. Aztan otthagytuk egymast a francba mindenki ment a dolgara. A problemam az h negativ ertelemben de ez a szemely mindig eszembejut, rossz dolgokat tarsitok melle es azt kivanom bar ne ismernem. Mondjuk minden kapcsolat megszakadt igy nincs is konfliktus. De hazudozik rolam h megcsaltam vele a baratom stb. Amikor en mindig visszautasitottam ot es ez neki sose tetszett, utana mindig olyan volt mint egy orult. Persze a baratom nem hisz neki. Sose csalnam meg. Szval mit tegyek h a negativ szemely ne legyen mindig a gondolataimban? . Gyulolom. Es o is mocskosul gyulol engem. Jobb lenne ha megszunne ez es elfelejtenenk egymadt es a viszalyt. Sajnos a viszaly rendezhetetlenul osszekuszalodott borzalom.

#békevágy
2015. dec. 1. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Engedd el ezt a f.. ismerőst és légy boldog a barátoddal! Ha meglátjátok az utcán,menjetek el más irányba.
2015. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt tettük de odajött és nekem meg a barátomnak azt mondta h "beverem a szád" brr ... aztán én gázspray-el megyek azóta :D
2015. dec. 1. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!