Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan botrányos nőkön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan botrányos nőkön a szőr?

Figyelt kérdés
Illetve még azt találom viccesnek, hogy lényegében minden testmódosítás csúnyának van megítélve (smink, hajfestés, piercing, tetoválás), ellenben a szőrtelenítést szinte kötelezőnek tekintik.

2015. dec. 1. 21:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a fazonra vágott OMG. na kérdező. az aranyközépút. nekem ki....ottul tetszik. hónaljszörzet az ne legyen semmiképp. én férfiként is minimum rövidre vágom. az a helyzet vele hogy ahogy a kis izzadtságcseppek végiggurulnak jajta, így hatalmas felületen oszlik el a veríték, ami azt jelent hogy hatalmas felűleten tudnak táplálkozni a baltériumok, és eregetni azt a kellemetlen gázkeveréket, amire te is ugyan úgy rámondod hogy fúj, mint ahogy sok férfi a szerved prémjére.
2015. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nemtudom, de voltak már sztárok akik próbálták mutogatni magukat pl. hónajszőrrel meg lábszőrrel, hogy megmutassák milyen tutik ők így is. Szerintem is hülyeség, utálom hogy ez egy elvárás, ha valaki elvárja akkor csinálja ő is. Engem mondjuk nem zavarna ha a férfiak se lennének szőrösek. :P Tök macera az egész szőrtelenítősdi, meg minden, mondjuk tényleg jobban érzem magam ha sima a lábam de ha nem.lenne elvárás ez, mert mondjuk ez senkinek nem jutott volna az eszébe akkor az biztos, hogy én se csinálnám! Csak sajnos ma már ez van, de ki tudja, lehet, hogy amikor majd a fiúktól is el lesz ez várva akkor mindenki meg fogja unni azt csá. :DDDD
2015. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem a párom szereti ha "borostásak" a lábaim, és ha ott lent szőrös egy picit, ha fazonra van vágva, azt imádja a legjobban, mert szerinte ez a nőies, csupaszon kislányos.

Nagy mázlim van vele hogy nem kell kétnaponta lábat borotválni :D

2015. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a szőrös hónalj egy lányon kifejezetten szexi. Lábon már nem annyira. Punciból meg jöhet bármilyen. ;)
2015. dec. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!