Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti melyik fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti melyik fiúval lennétek a legszívesebben?

Figyelt kérdés

Több szempontot is megadok:


Első: Kedves, és intelligens, de külsőre nem annyira kapható. Keresete átlagos. Öltözködése átlagos, általában mindegy, mit vesz fel.


Második: Odáig van a sportért, eléggé jóvágású. A ruházatát tekintve sportos.


Harmadik: Külseje kapható, belül kedves, őszinte és intelligens. Nem olyan nagy a keresete, sportért nem annyira van odáig, inkább a művelődésért. Divatot nem követi, de igényes.


Negyedik: Jóképű, nagymenő, és népszerű. A legújabb trendet követi. Dúsgazdag, mindene megvan, és keresete félmillió forint.


U. I. Ne az érdekeljen titeket, melyik lehetek én.Csak a kérdésre válaszoljatok.


2015. dec. 2. 10:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sportos srác. :) bennük sose csalódom

A harmadik olyan unalmas és száraz fickónak tűnik, az egyes meg nagyon átlagosnak, kicsit talán igénytelennek. A negyedik meg szerintem megbízhatatlan. :D

2015. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Első, esetleg a 3-as.
2015. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

3.

Sose vágytam gazadag férfira. Olyannal szeretnék együtt élni akivel összeillünk.

2016. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!