Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek türelmesebb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek türelmesebb és vissza tudjam fogni a hisztizést?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja együtt vagyunk a barátommal, és nagyon is jól tudom, hogy szeret és sokat jelentek neki, mert akármelyik másik, sokkal jobb csak közül rám várt, és velem van. Érezteti is és törődik velem, ő az első barátom, és soha nem akarnék, és nem is tudnék jobbat találni.

Elég érzékeny és hisztis vagyok, de próbálom visszafogni magam. A barátom egyetem mellett dolgozik is, hétvégén is, úgyhogy van, hogy heti 1x látjuk csak egymást. Viszont én mindig bedurcázok, ha én látni szeretném, de ő nem ér rá, vagy ha 1-2 napig nem is keres, akkor levágom a hisztit, hogy tuti nem is jelentek neki semmit, stb.. Hogyan vehetnék visszább, mielőtt elveszítem? 19/l


2015. dec. 3. 10:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Élőben soha nem hisztizek, mert akkor látom, hogy fontos vagyok neki, viszont neten keresztül nem, pedig csak hiányzik, hogy olyankor nem lehetek vele.
2015. dec. 3. 10:13
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit tenni, fel kell nőni. Ezen csak te tudsz változtatni.
2015. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A pozitivum, hogy eszrevetted ezt a viselkedesmintat, ez az elso lepes a javulas fele.


Onuralom a kulcsa mindennek. Akarhanyszor erzed, hogy most szamonkerned, egyszeruen fejezd be a beszelgetest, menj el setalni, hivd fel egy baratnod, amig meg nem nyugszol, addig ne folytasd. Ertem en, hogy megnyugszol attol, hogy nekiall megerositeni abban, hogy de igenis szeret es fontos vagy neki, de minek ez az egesz hercehurca? Hiszen tudod, hogy szeret, tudod, hogy fontos vagy neki, tudod, hogy elfoglalt. Nem kell ezt folyton hallani is.


Ha igy folytatod, tenyleg el fogod vesziteni, mert senki nem birja ep esszel az allando veszekedest. Ha ez nem eleg motivacio arra, hogy visszafogd magad, akkor nem tudom, mi lenne.


Szervezz magadnak tobb programot, vond el a figyelmed, jarj el a barataiddal, ne mindig rajta kattogj.

2015. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Menj el orvoshoz. Önbizalomhiányod van. És nem kötekedésképp írtam, csak tapasztalat.
2015. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Foglald el Magad, olvassál, menj el barátnőkkel. A hisztit senki se bírja, és vigyázz ne érezze, hogy szinte megfojtod a szereteteddel! Az nekem mondjuk fura, hogy 1-2 napig nem keres, nálunk ez elképzelhetetlen, de nem vagyunk egyformák :-)
2015. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne légy türelmesebb, hisztizz! (Te tudod, hogy mit veszitesz!!!!!)
2015. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi kicsit brutál leszek de: Ne hisztizz Minden szarért, hugyért 19 éves felnõtt létedre...

Elfoglalt, gondol a jövõére ha normális boldog a kapcsolatotok akkor könnyebben fogtok tudni felépíteni egy közös életet ha már ilyen fiatalon ilyen felelõsség teljes a barátod. Ne cseszd el hisztivel mert elõbb utóbb besokall. Ha nem ér rá írj annyit,hogy szereted alidg várod, hogy látsd és foglald Le magad valamivel. Én félévente kb 10 napra vagy egyhónapra láttam a barátom az elmúlt majdnem 4 évben mégse hisztiztem akkor Se ha nem tudtunk évfordulón vagy szülinapkor együtt Lenni. Nõlj fel és foglald Le magad valami hobbival mikor épp nem ér rá a drága.

2015. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy odafigyelsz magadra és mihelyt észreveszed, hogy jön a hiszti, egyszerűen visszafogod magad. Az első lépés megvan, észrevetted a bajt és változtatni akarsz, ez nagyon jó. Azt is érdemes megnézni, hogy mi váltja ki belőled a hisztit, és ha lehet, ezeken változtatni. Mostantól figyelj oda magadra! Ha nem sikerül kiküszöbölni az elején, akkor legalább utólag ismerd be, hogy hiszti volt, mondd a barátodnak, hogy ne haragudjon, változtatni akarsz, legyen türelemmel. Az elején valószínűleg nem fog tökéletesen menni, de csak az a fontos, hogy figyelj oda, vedd észre, legyél tudatában és minél előbb reagáld rá, fogd vissza, nyugodj meg.
2015. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg,ha szeret,akkor biztos igazat is mond,de a pasik általába hazudnak
2015. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyen valami életcélod a kapcsolatod mellett is, mert ha mindent erre teszel fel, rohadt nagyot eshetsz a végén, nem beszélve ezekről a hisztikről, amik kicsinálják a kapcsolatodat.
2015. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!