Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek türelmesebb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek türelmesebb és vissza tudjam fogni a hisztizést?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja együtt vagyunk a barátommal, és nagyon is jól tudom, hogy szeret és sokat jelentek neki, mert akármelyik másik, sokkal jobb csak közül rám várt, és velem van. Érezteti is és törődik velem, ő az első barátom, és soha nem akarnék, és nem is tudnék jobbat találni.

Elég érzékeny és hisztis vagyok, de próbálom visszafogni magam. A barátom egyetem mellett dolgozik is, hétvégén is, úgyhogy van, hogy heti 1x látjuk csak egymást. Viszont én mindig bedurcázok, ha én látni szeretném, de ő nem ér rá, vagy ha 1-2 napig nem is keres, akkor levágom a hisztit, hogy tuti nem is jelentek neki semmit, stb.. Hogyan vehetnék visszább, mielőtt elveszítem? 19/l


2015. dec. 3. 10:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok (nem büfészak), a tanulás nem tölti ki minden időmet, mert eddig nem kellett sokat tanulnom, új hobbikat keresek, csak az a "baj", hogy állandóan az eszemben van a barátom, és így nehézkes kissé másra koncentrálni.. De megpróbálok változtatni!
2015. dec. 3. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!