Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valaki tudatosan szeretőnek áll, mindenki védi? És miért baj, ha valaki móresre tanítja őt?

Figyelt kérdés

2015. dec. 3. 11:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Talán mindkét felet móresre kell tanítani,de csak tényleges megcsalásnál.
2015. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mindenki csak a férjet szidja, a k...t nem (nem megcsalt feleség vagyok, csak mindenhol ezt nyomják a pofámba és kezd nagyon feldühíteni.
2015. dec. 3. 12:06
 3/16 anonim ***** válasza:
Engem nem dühít, sőt, nem is nagyon tolnak ilyet a képembe. Hol találkozol te ilyennel állandóan, hogy ez dühítsen?
2015. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És miért szörnyeteg az, aki megver egy ilyet? Azt nem nézi senki, hogy a nőcske szétvert pár életet?
2015. dec. 3. 12:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt azért, mert ha valaki nem akar félre lépni, akkor nem fog. Fejre is állhat a harmadik. Másrészt nagyon sok olyan sztorit hallottam már, hogy a 3.fél nem is tudta, hogy ő harmadik, hanem azt hitte ő csak kapcsolatban van. Nagyon sok oka lehet. Én még nem voltam szerető, de olyan már volt, hogy csaltak engem. És mint kiderült a lány nem is tudta, hogy az akkori páromnak van valakije...
2015. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert az esetek nagy részében a házas férfi nyomul a nőre, a nő csak hagyja. Akkor miért is ő a hibás? Ő csak gyenge volt, ha úgy tetszik, illetve úgy érzi, nem az ő dolga, hogy megvédje a megcsalt nőt és az urát.

Valamit, a házas férfi fogadott hűséget.

2015. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

En sosem ertettem, miert hibaztatja valaki a harmadik felet, hisz nem o kovette el a megcsalast.


Undoritonak tartom, ha valaki szeretonek all, de akkor sem az a fel fogadott huseget, igy a felelosseg azon van, aki a megcsalast kovette el.


Ha valaki huseges akar maradni, arra lehet naponta is maszni, megsem el vele.


Konnyebb a harmadikat hibaztatni, persze, ettol meg az marad a ludas, aki felrelepett.


(Nem voltam szereto sosem, mint mondtam, undoritonak tartom, csaltak mar meg, de eszembe sem jutott a csajt hibaztatni, nem tartozott o nekem semmivel, hiszen az exem volt a gyoker, aki felrement.)

2015. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Na jó, tegyünk helyre valamit. Az a nő akit megcsalnak és megveri (gondolom ezt érted azalatt, hogy móresre tanítja) a szeretőt az a nő meg is érdemli, hogy megcsalják. Tipikus hárító viselkedés. "Amiatt a kva miatt romlott el minden!"

Ja, hát rohadtul nem.

Nem csak azért mert akit vinni lehet, vigyék. Hidd el, egy hűséges férfi, aki szeret téged, nem fog szeretőt tartani. És ha már a szeretőnél tartunk: ha csak alkalmi kapcsolatai lennének, akkor a házasságodban a szex rossz vagy nem működik. De ha egy állandó partere van titokban, akkor felmerül a kérdés, hogy a szexen kívül még mit nem kap meg otthon.

Igen, csalni szánalmas dolog. De vajon a harmadik fél miért lenne hibás(abb) hiszen nem ő csalja a társát hanem a férfi? És ha a férfi otthon szenved a kapcsolatban akkor mindig csak ő a hibás 100%ig és az asszony sosem?

Tovább megyek: a szerető személyének mi köze egy megromlott kapcsolathoz? Ha nem ő, akkor jön más. A szerető végső soron egy szimptóma, hogy gond van a házassággal.


Minden kapcsolat kb 50-50% ban múlik a feleken. Hiába sír akit megcsaltak, valamiben ő is hibás. De könnyebb lekvázni egy másik nőt és "móresre tanítani" mint átgondolni hogy mit tett ő azért, hogy a férje ne menjen más után. Vagy egyszerűen csak, ha felismerték évek után, hogy nem jó együtt de együtt maradtak (közös ház, gyerek stb.) akkor mire számít, hogy a másik nem tesz előbb utóbb valamit azért, hogy az életében legyen egy egészen kicsi boldogság?


Azt meg már csak mellékesen jegyzem meg hogy a nős férfiak mennyire értenek ahhoz hogy megfűzzék a nőket. Elpanaszolják, hogy rossz a házasság, nincs szex, de meg kell várniuk míg kirepülnek a gyerekek. Na, ez általában jó pár év és addig a szertőt is megunják.


Aztán ott vannak azok, akiknek sajátságos perverzióik vannak amik nem elégülnek ki a házasságban. Van aki csak azért keres szexpartnert magának, hogy kiélje ezen vágyait, és az illető hölgy sem vágyik másra, csak egy-két órára néha amikor kiléphet a szürke életének realitásából és átléphet egy másik dimenzióba, ahol mindent lehet. Két ilyen ember egymásra talál és olyanok lesznek egymásnak, mint a drog. Ennek semmi köze a szerelemhez, de ezt otthon, vagy egy rendes kapcsolatban nem kapják meg, viszont ezért a pár óráért nem rúgja fel a férfi a házasságot, nem akar hétvégi apuka lenni, és legalább az asszonynak sem kell állandóan kifogásokat gyártani, hogy fáj a feje.


Félreérés ne essék, nem védem a csalókat. Én elváltam, mert nem működtek a dolgok, de valahol megértem azt is akinek valami oknál fogva a válás nem opció. De a kérdező által tanúsított hárító, bosszúálló viselkedés egy harmadik, idegen személyi irányába nevetséges. Őt a férj csalja meg, számoljon el vele.

2015. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalt feleségek szeretik azt hinni, h a szerető a hibás mindenért. Mert k.urva, rámászott, stb. De héééé, a férjed, ha szeretne, elhajtaná a csajt, tudomást se vnne az édelgéséről, közeledéséről. Lekoptatná rövid úton. A férjedet kérdezd, miért engedte közel magához, mi az, amit az a csaj megad neki, te meg nem.


Nem a szeretőt kell megverni, a férjeddel kell megbeszélnetek, m ia gond a házasságotokkal. Ha megvered a csajt, a ti házasságotok attól még ugyanolyan sz-ar marad. Holnap pedig jön egy újabb szerető.

2015. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Valoban kicsit heyre kell tenni itt a dolgokat.

Igen a megcsalo legyen az ferj vagy feleseg a nagyobb hibas, mind azert mert nem zarja le, vagy nem beszeli meg a problemakat a hazastarsaval, es azert mert csal.

De ha a harmadik tud arrol, hogy akivel kapcsolatott kezdett az nem fuggetlen, onnantol a harmadik fel is hibas. Szoval egyiknek sincs gerince, lelkiismerete.

2015. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!