Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valaki tudatosan szeretőnek áll, mindenki védi? És miért baj, ha valaki móresre tanítja őt?

Figyelt kérdés

2015. dec. 3. 11:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon szeretem az ilyen rangsorolásokat, hogy ki a nagyobb szemét egy helyzetben, de az tény, hogy egy ilyen szerelmi háromszögben mégiscsak annak van nagyobb felelőssége, aki úgy dönt, hogy félrelép. Utána következik rögtön a sorban az, aki miatt így alakult a kapcsolatuk, és csak legutolsó sorban tartanám hibásnak a harmadik felet. Elég sok ilyen háromszöget láttam már, de sőt, voltam is már hol egyik, hol másik csúcsa is, azt határozottan állítom, hogy SOHA nem úgy kezdődik, hogy él a pár boldogan, békességben, szerelemben, minden igényt kielégítő szexben, és egyszer csak jön a k...va, aki erőszakkal elviszi azt az áldott jó embert.


Aztán ha "móresre tanítod" a riválisodat, attól mi fog változni? Az urad visszaszeret beléd? Azzal az energiával inkább arra kéne rájönnöd, hogy mit nem adtál meg az uradnak, mi az, amit máshol kellett keresett.

2015. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ti betegek vagytok....
2015. dec. 3. 15:55
 13/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a szerető nem tud róla, hogy a másiknak van párja.


Viszont ha tud róla, akkor valamilyen szinten ő is hibás. A legnagyobb részben viszont az a hibás, aki megcsalta a párját.


Egyesek írták, hogy a megcsalt személy is lehet hibás. Néhány esetben valóban ez is előfordulhat, ha mondjuk elhanyagolta a párját. De az is lehet, hogy nem hibás a megcsalt fél, és csak azért csaták meg, mert a másik külsőre vonzóbb volt.

2015. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen kerdezo, mindenki beteg, aki nem ert veled egyet, ugye :)


Veletlenul sem gondolkodnal ez azon, hogy nincs igazad, akkor sem, ha egybehangzoak a valaszok. Ez sokmindent elmond rolad.

2015. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"Kedves" kérdező ! #5-ös vagyok. Miért is lennénk betegek ? Nem tudom pontosan hányan, de vagy 5-en írtunk többé kevésbé egybehangzó véleményt. És teljesen kulturált módon mondtuk el a véleményünket. Ez a te primitívségedet mutatja, hogy nem fogadod el a véleményünket ( félre ne érts, nem egyetérteni kell vele ), és betegnek hívsz minket..
2015. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagyunk betegek, mert van bennünk annyi empátia, hogy bele tudjuk élni magunkat mások helyzetébe? Mert van annyi életismeretünk, hogy tudjuk, egy kapcsolat két emberen múlik? Vagy mert reálisan úgy gondoljuk, hogy az csal aki megszegi a hűség esküjét és rendszeres hazugságban él otthon,nem a harmadik fél aki szintén nem ártatlan viszont neked nem tartozik senkivel?


Igen, vannak rivkék akik a munkahelyen rámásznak nős pasikra, az tényleg undorító. De van olyan hogy egyedülálló harmincas nő feljelentkezik társkeresőre és a férfiak 80%-a aki ráír, nős. És ezt az információt általában lassan adagolják, a szokásos rizsával, "most nem tudok elválni a gyerek miatt, de gyakorlatilag már külön élünk" stb. Most mondd meg nekem, ha egy férj előre megfontolt szándékkal felregisztrál ilyen társkeresőre, akkor hogy a fenébe lehet az ő bűnét egy kalap alá venni egy nőével aki kiírja, hogy nőtlen palit keres aztán a harmadik randin kiderül, hogy mégsem úgy van, de addig már el lett csavarva a feje és ugye a pasas már a válást tervezi, csak idő kell még....

2015. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!