Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos volt, hogy ezt mondta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt, hogy ezt mondta?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy nem ismerem mert elhívtam, hogy segítsen kiválasztani az ajándékokat. Neki volt, a születésnapja mondta neki, válasz magának amit szeretne. Az ajándékok másik felét, pedig én választottam. Csak kevésnek tartottam, azt amin én már kiválasztottam neki. Meg várt kint, be mentem az ajándékokért. És így random, spontán oda adtam neki, amikor nem számított-rá.:)

2015. dec. 5. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az eleje nem értelmes. Fogalmazd meg jól vagy nem tudunk segiteni.
2015. dec. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem a meglepit :-)
2015. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hogy a fele ajándékot, ő választotta ki saját maga. A másik részét, én választottam ki neki.
2015. dec. 5. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobban szereti a meglepeteseket... Szerintem ha az o szemszoget nezzuk akkor jogos, viszont ha azt nezzuk milyen nehez ajandekokat venni, akkor nem
2015. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Missi_Key ***** válasza:

és ezért mondta h nem ismered,és ez zavar??

nehézkes a kérdésed..


amúgy jahh.. ha ismernéd tudnád mit szeret.

2015. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A másik szülinapján, vettem virágot, parfümöt stb... Szereti a bió cuccokat, ezért is mentem vele ilyen helyre... Meg volt hogy mit veszek neki, de azt kevésnek tartottam. Mivel szeret sportolni, így vettem neki, egy ehhez hasonló dolgot. Ruhát meg ilyeneket, nem akartam az olyan tök izé, anyától is kaphat ruhát. De a pasijától azért kaphat, olyan dolgokat amiket, mástól nem nagyon.:) Most nagyon nehéz volt, a választás sajnos...
2015. dec. 5. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!