Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért olyan sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért olyan sok a szingli pasi és nő napjainkban? Nagyok az egymás iránt elvárások vagy sokkal inkább a jövő építése a karrier foglalkoztatja őket?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 22:06
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
37%
24/F mindent le írt.... ennyi nem kell itt rémeket látni meg miért?
2015. dec. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Akkor a pénz dominál a nőknél többnyire ha nem tudod megadni azt amire vágyik akkor már felesleges köröket minek futni.
2015. dec. 6. 00:09
 13/39 anonim ***** válasza:
41%

pár dolgot le írok ami a minimum és ezek átlagos nők voltak nem plázacicák!

1 ne lakj otthon vagy saját ház vagy albérlet! az indok nem kell anyuci pici fia!

2 keress jól mert miből viszel majd nyaralni stb stb

3 legyen kocsid mert ő nem száll bkvra... de kb reggelig lehetne sorolni

2015. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Hát ezt a színvonal fenntartásához igencsak jó munkahely szükségeltetik,de ha ezek mind megvannak és már lerágott rólad mindent ,utána szokott az a rész jönni hogy dobbant.
2015. dec. 6. 00:23
 15/39 anonim ***** válasza:
60%
igen! A mai korszak női:kényelmesek,eltartottak,elvárásaik a csillagos eget súrolják,de ez már az őskorra visszavezethető ott is a férfi volt a vadász ott se sok dolga volt a nőnek,és lám a mai napig nem változott ez a tendencia,pedig eltelt egy jó pár év.Többet kéne melózniuk egy kapcsoltban minden téren, erre vonatkozóan a szexben is ,és többet kéne barátkozniuk a mérleggel .Lehet nem lennének fáradtak.
2015. dec. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
77%

Hát talán,azért a karrier az első,mert a mai világban már bárki bármikor ott hagyhat.És nyilván nem akar ott állni senki egyszer a semmi nélkül....

Egyébként pedig érthető hogy mindenki a legjobbat akarja,a legszebb életet és ha már lehetősége van erre(nem kényszer házasságok vannak,mint régen),akkor válogatja,hogy kivel akarja leélni az életét...

2015. dec. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
22%

Mert a nőknek sok pénz kell, és kevés gazdag férfi van.

A férfiak meg tanulnak a társaik kárából, és inkább meg sem nősülnek, mert nem akarnak kivert kutyák lenni.

2015. dec. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Hát akkor marad a szingliség,nem akarok egy pénznyelőt sem a hátam közepére.
2015. dec. 6. 02:07
 19/39 anonim ***** válasza:
65%
Nem mindig nőnek létfontosságú, hogy gyereke legyen. A karrier pedig mióta zárja ki a testiséget? Attól, hogy valaki karerierista, még lehet egyéjszakás kalandja, vagy akár kapcsolata is ha akar. Sőt, van aki a gyereket is összeegyezteti vele. De mostmár látom, hogy ez a kérdés burkoltan a gonosz, pénzéhes nők szídásáról szól akiknek nem kellenek a szegény férfiak, és ezért van "annyi" szingli.
2015. dec. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
79%
Szidjátok a nőket,nektek kell tökéletes alak,mell,fenék,csillogó szemek,kötelező anál,és mélytorok.Igen ezek a nők akik ezt meg is teszik,bizony el is várják.Én nem vagyok fullos csaj,sőt súlyfelesleg is van rajtam,de annyit elvárok hogy legyen munkája,mert kizáró ok.Nem vet jó fényt SENKIRE,ha nincs melója.Engem ne tartson el senki,de én sem etetek senkit.(kapcolatban,más ha valakinek megszűnik a munkahelye)Viszont az anyjáról szakadjon le,nem kell hogy minden héten,kötelező látogatás legyen.
2015. dec. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!