Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért olyan sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért olyan sok a szingli pasi és nő napjainkban? Nagyok az egymás iránt elvárások vagy sokkal inkább a jövő építése a karrier foglalkoztatja őket?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 22:06
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
64%

Nekem van saját lakásom és én megvagyok elégedve az életemmel. Az állásom is fogjuk rá h jó viszont kapcsoltra egyáltalán nem vágyom és ez nem a nők v akárki hibája nekem csupán nem kell. Pedig pl 2 napja is mondták kollégáim h "Jóképű gyerek vagy simán lehetne valakid".

(Néha így belehonolok h akkor a "rossz képükkel mi lehet?) Viszont ahogy elnézem a magamfajták vannak kisebbségben.


És NEM NEM vagyok meleg. Csak szeretem én beosztani az időmet.

Ettől függetlenül akinek kell (kapcs) tőlem egy rossz szót nem fog kapni. Mindenki azt kezd az életével amit akar.


26 F

2015. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Jó beszélsz nekem sem kell feltétlen nő az életembe,megvagyok nélkülük ,csak eszközként használom őket ha van.
2015. dec. 6. 20:02
 33/39 anonim ***** válasza:

Én nem tekintem őket eszköznek csak azt mondom mindez választás kérdése.

Mint pl hogy mit akarsz csinálni szabadidődben.

Mozi v színház, akarsz gyereket v nem...ezek opciók !

És jó esetben az ember legyen férfi/ nő eldöntheti hogy mit szeretne.


Jó persze vannak szélsőségek, de én se sírok azért h nem enyém a Versailles-i kastély. Egyszerűen csak élem az életem. Jó lenne ha más is ezt tenné, saját magának tenne vele szívességet.


Előző.

2015. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
De még a tied lehet a kastély kitudja ,én is élem az életet és élvezem:)
2015. dec. 6. 20:27
 35/39 anonim ***** válasza:
44%

"(a nők magasabb társadalmi helyzete a férfiakénál"

ezen jót nevettem. :D


"pár dolgot le írok ami a minimum és ezek átlagos nők voltak nem plázacicák!

1 ne lakj otthon vagy saját ház vagy albérlet! az indok nem kell anyuci pici fia!

2 keress jól mert miből viszel majd nyaralni stb stb

3 legyen kocsid mert ő nem száll bkvra... de kb reggelig lehetne sorolni"

nem is tudom hol élsz te, de komolyan. :D

és nem, nem eltartottak a nők. nagyon kevesen tehetik meg azt, hogy ne dolgozzanak.


"Akkor a nőkre eszközként kell tekinteni"

ezzel csak magadat minősíted, de komolyan.

"ideje felébredni mert csak viszik a pénzt hasznot nem hoznak."

mégis milyen haszonról beszélsz? miért kéne hogy hasznod legyen a barátnődből? :D normális emberek azért tesznek a másikért, mert szeretik, nem azért mert az majd jól meghálálja. milyen torz elképzelésed van neked? :D


"igenis fontos volt és a mai napig fontos lenne különbséget tenni a nemek között"

ez igaz. pl a gyereknevelésben a nők a jobbak, a férfiak fizikailag mindig erősebbek lesznek, szóval az efféle munka nekik való stb. de ez biológia. a biológiai különbségeken kívül pedig semmiféle megkülönböztetésre nincs szükség, és nem is szabadna lennie, nem is szabadott volna lennie soha. szóval a nőnek kell takarítania, főznie stb, ezeket el lehet felejteni.


"A negyedik dolgok pedig a "nyugati" társadalmak elnőiesedése."

ez így ahogy van hazugság.


"a nők nyilván könnyen alkalmazkodtak a "kibővül lehetőségekhez"

ez sem igaz. a nőkkel szemben a többség fejében ugyanazok a sztereotípiák élnek, és sokkal nagyobb az elvárás. most már nem elég az, ha gyereket nevelsz, vezeted a háztartást stb, most már az is kell, hogy emellett kiemelkedően művelt, intelligens legyél, szép is, önálló és még amik miatt panaszkodni szoktatok. a legtöbb nő egyébként leginkább még mindig a régi "modellnek" akar megfelelni.

az is sok hátránnyal jár, ha fiúnak születik az ember, de a férfiak még mindig ezerszer jobban jártak, mint a nők. és ebbe ne csak úgy gondolj bele, hogy a te kis személyes világodat hogy érinti ez a kérdés. mert elmentél a diszkóba, és a dögös nagycsöcsű csajnak nem te kellettél, hanem egy izmos paraszt. (tudom, tudom. te nem jársz diszkóba, és nem nagycsöcsű, hanem átlagos intelligens lányoknál próbálkozol)


"Persze hogy sokan járnak egyetemekre meg felsőbb fokú intézményekbe hisz van aki fizeti nekik apuci kicsi lányainak a kétkezű munka büdös,"

senki nem a kétkezű munkát választaná, ha tehetné.

süt az irigység az írásodból.

egy szülőnek ez a dolga, ez a célja, hogy a lehető legjobb körülményeket biztosítsa a gyerekének, a lehető legtöbbet adja. vagy ha neked gyereked lenne, nem azt akarnád, hogy azt tanulhasson, amit akar? oda járhasson, ahova akar? nem tennél meg érte mindent? vagy 18 évesen kib*asznád otthonról, hogy menjen dolgozni? :D miért kell utálni valakit azért, mert a szüleinek van pénze? :D azért, mert irigy vagy. te sem gondolhatod komolyan, hogy mindenki a felsőoktatásban nagyképű anyuci kicsi fia, lánya.


"Jó beszélsz nekem sem kell feltétlen nő az életembe,megvagyok nélkülük ,csak eszközként használom őket ha van."

ugyan már. egyikőtök sincs meg nő nélkül, akik itt gyűlölködtök, vagy nyomjátok a hímsoviniszta szövegeteket. azért hisztiztek itt és beszéltek hülyeségeket.

2015. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Figyelj én legalább őszinte voltam nekem ez az álláspontom elfogadom és végigolvastam a véleményed,nem lehetünk egyenlőek,de látom hogy kicsit beletapostunk tapostam a lelkivilágodba de hát jól van na az igazság néha fáj,vagy elfogadod vagy nem te döntesz.Én köszönöm megtudok lenni nő nélkül sőt jól érzem magam a bőrömben nem mindenáron kell.Én nem az általános társadalmi normák szerint élek,lehet te igen a tipikus mindenáron kell egy társ,gyerekek,házasság bla bla bla szokásos szövegek.És igeni a mai nők éhesek a pénzre.Nem vagy jó emberismerő vagy nem tudom.Pedig sokan ezen az állásponton vannak. Tudod néha ki kell lógni a sorból:)
2015. dec. 6. 21:21
 37/39 anonim ***** válasza:
44%

te miről beszélsz? :D

amúgy akinek a lelkivilágába taposol, az inkább sértődötten, ingerülten, esetleg bánatosan ír. én csak nevetek rajtatok. :)

2015. dec. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
19%

"A negyedik dolgok pedig a "nyugati"

társadalmak elnőiesedése."

ez így ahogy van hazugság.

1. nők egyenjogúsága, feminista mozgalmak létrejötte

2. magasabb várható élettartam, általános nő többlet a nyugati társadalmakban

3. nőtöbblet a felsőoktatásban

4. e miatt a nők magasabb pozíciókat (irányítás) (fognak) betölteni

5. férfiak alárendelt(ebb) szerepre kényszerülnek

És ez az utolsó pont már most megmutatkozik a társkeresésnél.

2015. dec. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Csak kínodban nevetsz ,elég bánatosan és ingerülten adtad elő azt a hosszú monológodat ,és ez a lelkivilágodat tükrözi ,hogy bizony belegázoltunk:)
2015. dec. 7. 13:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!