Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, hogy még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, hogy még az átlagos kinézetű nők is elvárják hogy milliomos-jókinézetű pasijuk legyen? Egy átlagos férfi maximum átlag alatti nőt kaphat, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Nem értem miben más egy átlagos nő egy átlagos férfitől, hogy többet érdemel!
2015. dec. 6. 14:00
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Szerintem értem, amit mondani akarsz!:)


A lényeg az, hogy fel kell kelteni az érdeklődéseteket, mert csak így tudtok belénk szeretni.. amit a legkönnyebben pénzzel lehet. Luxus autó, megjelenés stb..

2015. dec. 6. 14:21
 12/36 anonim ***** válasza:
88%
11# ha neked ezek kellenek hogy észrevegyenek, ott nagy baj van! Ezt férfiként írom.
2015. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
84%
Ja igen jól mondod! Akinek nincs luxus autója azok egyedül maradnak! Öcsém te aztán jól látod!
2015. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nem kellenek ezek ahhoz, hogy észrevegyenek... de megkönnyíti az egész 'beleszeretősdit' hogy elvarázsold a csajt...
2015. dec. 6. 14:27
 15/36 anonim ***** válasza:
87%

Az átlag és az az alatti lúzerek meg ne nézegessenek playboyt, mert milyen szánalmas már, hogy 10/10es csajokra izgulnak.

Meghozzák a kedvüket a jobb nőre, kinek jó ez?

2015. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
85%

Öregem, te az eszedet a s..gedben tartod?


Te most egy felszínességre alapuló valamit akarsz, vagy érzelmi szerelmet?

Szerintem te se tudod, hogy mit akarsz, csak feltettél egy PROVOKATÍV kérdést!

2015. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
74%
Valószínüleg túl jó nőknél próbálkozol. Szintednek megfelelőt keress.
2015. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
68%
Ja és még valami, csak hogy fel legyél világosítva, attól, hogy van pénzed, a normálisabb nőknél, még nem vágódsz be, ha a belsőd sötét mint az éjszaka és önző egoista p..cs vagy!
2015. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
81%
Szeretetről, kedvességről, udvariasságról még életedben nem hallottál? Csak a pénzről, kocsiról, izomról? Mert szerintem is férfiként mondom szánalmas aki ezekkel akar kompenzálni, mert beszari magát adni. Vannak nők akiknek ez kell, de ők nem magad miatt akarnak veled lenni, hanem a verdád és a pénzed miatt. Ez kell neked? Ha igen akkor hajrá. Én bottal se piszkálnám meg az ilyeneket!
2015. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
60%
#17 Fogd már fel te is nincs olyan, hogy túl jó nő csak nő van! Ő is ember, mint te meg én!
2015. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!