Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, hogy még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet, hogy még az átlagos kinézetű nők is elvárják hogy milliomos-jókinézetű pasijuk legyen? Egy átlagos férfi maximum átlag alatti nőt kaphat, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Nem értem miben más egy átlagos nő egy átlagos férfitől, hogy többet érdemel!
2015. dec. 6. 14:00
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta hogy nem voltak jó nőim :) csak olyanok voltak.. de engem kihasználtak vagyis ki akartak használni az anyagi javaim miatt amit 2éve kaptam örökségként.

és elment a kedvem az egész élettől, semmi kedvem ismerkedni új nőkkel mert csak a csalódás h a pénzt látták csak bennem.

2015. dec. 6. 15:17
 32/36 anonim ***** válasza:
31%
#24 Ki mondta, hogy összeállok bárkivel? Én csak azt mondtam, hogy aki nekem számomra gyönyörű nő, neked lehet nem az eseted. Ezért mondom, hogy fölösleges kategorizálni meg szinteket húzni, mert ízlés az egész.
2015. dec. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
29%
Csomó férfi nem egy sportos címlapfiú mégis van barátnője. hol? én még nem láttam 2015ben ilyet.....
2015. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Én se.
2015. dec. 6. 15:29
 35/36 anonim ***** válasza:
63%
épp az hogy a 80-90 es években több párt láttam az utcán mint ma! te nem tudom hol élsz?!
2015. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
68%
Ha azt mondom hogy ismerek ilyenek embereket akkor elhiszed? Nem csak az utcán vannak, hanem bárhol, akár éppen otthon töltik idejüket a párjukkal. Többféle párokat látok mindenhol az, hogy nem akarjátok észrevenni a ti bajotok. Nyilvánvalóan aki nagyon kövér vagy nagyon sovány az nem túl vonzó és nehezebben talál párt, de az ellen is lehet tenni, sőt hasznosabb minthogy állandóan egy kalap alá vesztek mindenkit. Nem nagyon látok sportos kigyúrt parti arcokat és bmw-vel meg audival furikázó nagy legényeket. Több hétköznapi embernek van párja, de még egyszer utoljára leírom ők nem vinnyognak nem hibáztatják a női nemet és nem pontoznak le sértődötten.
2015. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!