Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan tanácstalan vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan tanácstalan vagyok, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A problémám az,hogy nem kellek senkinek,de már 20 éves vagyok és a környezetemben lévők egyre gyakrabban kérdezgetik,hogy miért nincs még senkim. Nem tudok nekik mit válaszolni. Nagyon rossz érzés. :( Idáig kitaláltam mindenféle kifogást,de már kifogytam belőlük. Mégis mit mondjak?

20/L



2013. ápr. 4. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Változtass a külsődön!
2013. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki?
2013. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Van valami testi problémád?
2013. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
küldj 1 képet magadról és megmondom szépvagy mennyire ősztinén! énis voltam így 1 darabig
2013. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

stílus?

hang?

2013. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért nem kellesz senkinek? Próbálkoznak egyáltalán nálad a fiúk, vagy oda se mennek?
2013. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Majd most nő az önbizalmad, kapni fogsz 30 privátot.
2013. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ennyi infoval nem tudunk segíteni xd

mond az hogy nem kezdeményeznek, és te nem tudsz. ennyi

2013. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehet megmondom őszintén,hogy kezdeményez senki és ez van. Mert már több hülye kifogást tényleg nem tudok
2013. ápr. 4. 22:13
 10/16 anonim ***** válasza:

Egy kép tényleg segítene...


De szerintem az a probléma hogy neked a szőke hercegek kellenek,mást meg nem veszel észre vagy nem próbálkozol eléggé,mert valljuk be a nőknek sokkal könnyebb dolguk van párkeresés szempontjából

2013. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!