Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet a nőket megérteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a nőket megérteni?

Figyelt kérdés
Barátnőm egész nap kedvetlen, 3x is rákérdeztem mi baja van, de mindháromszor csak annyi választ kaptam h semmi, minden oké, pedig mindent meg szoktunk beszélni és látom rajta h valami zavarja, kezdem azt hinni h velem van valami baja, vagy csak túlparázom a helyzetet?

2014. dec. 21. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. A fent leírt viselkedés tipikus.
2014. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak simán ilyen napja van. Éreztesd vele, hogy szereted:)
2014. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert rosszul kérdezed. A módszer szerzői jogvédelmem alatt áll, így fizetned kell érte ha használod.:

Át öleled kicsit megpuszilod/megcsókolod, majd megint megöleled és pár másodperc után a szöveg: Észre vettem hogy ma kicsit más vagy mint szoktál lenni. Mondd el mi bánt.

garantált a siker.

999+áfa lesz.

2014. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
A nők zakkant dilis és furcsa teremtések. Megérteni nem lehet őket mert teljesen értelmetlen és logikátlan a viselkedésük. Főleg 14 és 80 év között.
2014. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz meg rajta? Van valami baja és nem akarja veled megosztani. Ez van. Majd ha idejét érzi, elmondja. Lehet, hogy csak menstruál.

Az is lehet, hogy veled van baja, de nem akar veszekedést, így nem erőlteti a témát, vár míg lenyugszik. Ezt a módszert mi nők sokszor alkalmazzuk azokkal a férfiakkal szemben akikkel nem lehet sértődés vagy vita nélkül megbeszélni dolgokat, vagy cseppet sem megértőek.

Egyébként a nőket nem nehéz megérteni. Ha ez a helyzet zavar téged, egy nyugodt pillanatban mondd el neki, mit érzel és kérdezd meg, veled van-e baja vagy segíthetsz-e neki valamiben. Ennyi. Ki kell várni a megfelelő pillanatot.

2014. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5: És azokkal a férfiakkal szemben is alkalmazzátok, akikkel meg lehet normálisan beszélni a dolgokat, és megértőek. :D


Addig meg rugózhat a pasi, hogy mégis mi bajotok van.

2014. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát igen, a 4-esnek van igaza. a nők viselkedésében semmi logikus nincs.
2014. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
biztos piros betűs ünnep én akkor szoktam ilyen lenni
2014. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-7: Általánosítás, gratulálok.
2014. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9: Nem azt mondom, hogy minden nőre igaz, de sokakra igen.
2014. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!