Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknak miért jönnek be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak miért jönnek be a gazdag-hatalommal, ismeretséggel rendelkező férfiak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Amiért a pasiknak a vékony derekú, nagy mellű nők.
2015. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természeti adottság nincs párhuzamban azzal amit elért egy ember!
2015. dec. 9. 10:04
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

hát ez elég buta kérdés

Mert a világon a pénz és a hatalom diktál azért

2015. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
22%
Mert tudják, hogy mellettük jó életük lehet.
2015. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

más nevében nem beszélhetek, de nekem leginkább a róluk alkotott kép jön be

felelősségteljes, magabiztos, céltudatos

ezek miatt (persze tudom, hogy ez nem mindenkire igaz)

2015. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Hipergámia a jelenség neve, evolúciós pszichológiai okai vannak:

[link]

2015. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Hát ja! Végülis az volna logikus, ha a csóró, munkanélküli, antiszociális férfiakra buknának, nem? Én is azt szeretném, ha a gyerekemnek nem tudnám megadni azt, amire vágyik és mások levetett ruháit kéne majd hordania, mert nem telik másra...

Komolyan, az ilyen buta, manipulatív kérdéseket egyszerűen nem értem...

21/L

2015. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Épp azért, amiért a pasiknak is jobban bejön egy gazdag nő, mint egy olyan, akik kukázásból él meg.
2015. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát ja! Végülis az volna logikus, ha a csóró, munkanélküli, antiszociális férfiakra buknának, nem? Én is azt szeretném, ha a gyerekemnek nem tudnám megadni azt, amire vágyik és mások levetett ruháit kéne majd hordania, mert nem telik másra! mekkora 1 kamu szöveg istenem ! de szánalmasok ezek a nő nemű lények ezzel magyarázod miért a pénzes palikra buktok .......
2015. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem inkabb az rejlik mogotte (jo most a golddiggerekkel ne szamoljunk) hogy ezek a ferfiak tobbnyire tudjak mit akarbak az eletben, van egy celjuk es annak elereseert tesznek is. Mert oszinten: egy csaladra vagyo no mit keressen egy mamahotelben lako, vagy olyan ferfi mellett aki nem tudja kezebe venni a sorsat. Pl minimalbert keres, es ezzel megelegszik, nem tanul mellette vagy keres masik melot, hanem belenyugszik es nem is akar valtoztatni. Mert valtoztatni, megoldast talalni mindig lehet, ahogy kifogast is. Hol igy, hol ugy...
2015. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!