Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nemet választanál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nemet választanál magadnak?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok.


Személy szerint semmi pénzért nem lennék nő. Tökéletesen jól érzem magam a bőrömben. :)


22/F


2015. dec. 9. 17:09
1 2
 1/16 opened paradise ***** válasza:
Nem akarnék nő lenni. A menstruáció,megy a gyerek para...tuti nem.
2015. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én egy napra kipróbálnám milyen lehet pasinak Lenni :D Régebben sokszor játszottam fiú szerepeket érdekes lenne kipróbálni ezen játékok során szerzett csajozós tapasztalataim :D
2015. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Max akkor lennék nő ha szép vagyok és okos. Férfiként tökmindegy.
2015. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint a 2#. Egy napra kipróbálnám, milyen férfinak lenni. De amúgy tökéletesen elégedett vagyok a nememmel, ha férfi lennék csomó olyan dologra nem lenne lehetőségem, amire így megvan.
2015. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én, ha tehetném, pasi lennék. Úgy általában agybajt kapok a legtöbb női dologtól, utálom azokat az elvárásokat, és nem is vagyok hajlandó megfelelni nekik, amiket a társadalom felém csak azért, mert nő vagyok. És megőrülök az átlag csajos témáktól, sminknek a közelébe sem megyek... Úgyhogy inkább férfi lennék :). 21/L
2015. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nő lennék, egy erkölcstelen, gerinctelen nő kb azt tehet amit akar és a legtöbb ember a tenyeréből eszik.
2015. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de tuti pasi lennék ha választhatnék.

Annyival könnyebbnek tűnik az életük. Se menstruáció, se gyerekszülés, se női logika, se túldimenzionálás, se kötelző szőrtelenítés, se sminkelés és még sorolhatnám.


Persze a női létnek is megvan a maga szépsége és előnye, de ha az ember lánya nem él vele vissza, akkor azok mögött marad, akik viszont igen.

2015. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szívesen lennék macska, vagy egér.
2015. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én szívesen lennék férfi. Ahogy elnézem, ahogy a nőtársaim dolgoznak, házimunkát végeznek, falun élünk, itt állatokat is tartanak, gyereket nevelnek, ráadásul a legtöbben eljárnak tornázni, diétáznak, stb., mert nem szabad elcsúnyulniuk, különben fel is út, le is út.

Amíg a férfiak pocakosan, kopaszodva, kinyúlt melegítőben is az élet császárának érzik magukat, 8 óra munka után hazamennek, letespednek a tévé elé (tisztelet a kivételnek) és ennyi.


A nőknek, ha akarnak egy normális férfit szerezni szépnek kell lenniük, jónak az ágyban, háziasnak, szórakoztatónak, megértőnek, belevalónak, szorgalmasnak.

A férfinek elég, ha nagydumás.


36/N

2015. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Férfi lennék. Egyrészt mert állva tudnak pisilni... Ti férfiak el sem tudjátok képzelni mennyire gáz, mikor idegen helyen, nyilvános wc-ben..a budi fölé kell kuporogni, mert rá egy igényes nő nem ül....állva meg mégsem tud pisilni. Sajnos. Aztán ott van a menstruáció. Csak a probléma van vele. No meg a terhesség és a szülés...jól kicseszett velünk nőkkel a természet, az biztos! Meg amúgy is. Több pénzt kerestek...még mindig ti irányítjátok a világot. (mondjuk ez meg is látszik.. :D pf.) És egyébként is bennem van jópár férfias tulajdonság úgy hiszem... Királyként élhetnék, ha lenne egy himbilimbi a lábaim közt. 30/nő
2015. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!