Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás hogy ne bántsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerőseim ismerősei között megláttam egy fiút aki tisztára úgy néz ki mint a volt barátom akivel két évig együtt voltam.Így hát bejelöltem.Vissza is jelölt.Rám is írt.Én írtam neki hogy miért jelöltem be.Mert hasonlít az exemre.Annyit írt sajnálja a dolgot meg hogy tetszem neki is.Meg kérdezte hogy járnék-e vele.Mondom igen de nem akarok kapcsolatot.Erre mit csinál? Szerelmes verset ír nekem meg sziveket küldött.

Hozzáteszem a srác kolis így csak ritkán ír amikor géphez jut.

Ma írja hogy jövő héten menjek a sulija elé látni szeretne ha nem baj meg ha nem jó akkor mikor jó stb.

Na már most nekem nincs kedvem találkozni a fiúval de tetszik.Egyrészt mert himlős vagyok másrészt mert van egy pszichés betegségem is.Ill.2 éve az exem után epedezem.

Mit tegyek? Hogy magyarázzam el a fiúnak ezt?


Én 20/L Ő 17/F


2015. dec. 9. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól megvezetted a srácot.Az lenne a korrekt megoldás ha találkoznál vele és megbeszélnétek,az most nem számít,hogy nincs kedved.Ha becsületesen akarod lezárni akkor találkozol vele,a helyet és az időpontot te választhatod meg,ő majd megoldja,hogy ott tudjon lenni.
2015. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!