Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is így van ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, akár itt, akár más platformon elkezdesz levelezgetni, dumálni egy lánnyal, vagy akár élőben is...és akármilyen jól pörög a beszélgetés egy ideig, észreveszed korán, hogy leginkább miattad van ez. Tehát akció-reakció játszódik le, amiben te vagy az akció, ő meg csak reakciózik, de magától nem igazán erőlködik a kommunikáció fenntartásán. Nos, néhányszor tapasztaltam már ezt, pedig abszolút nem vagyok unalmas ember mások szerint.

Szóval, a neten is 1-2 levélváltás után már érzem, ha a másik elvárja, hogy szórakoztassam, beszéltessem, miközben ő tojik bele. És ilyenkor általában már válasz nélkül hagyom a másikat, mert minek erőlködjek? :D


Te is vagy ezzel így? Vagy voltál már?


2015. dec. 11. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát engem soha az életben nem keresett senki, sőt! Nem igazán várták el azt sem, hogy írjak - inkább hagyjak szépen békén mindenkit. Az úgynevezett akciómra elég ritka a reakció.
2015. dec. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten zavar az egyoldalú kérdezz-felelek beszélgetés. Nálam egyfajta alapvető illem, hogy társalgáskor válaszolok, majd utána én is egy kérdést fogalmazok meg a másik felé. Ez alól csak az a kivétel, ha olyan témáról beszélgetünk, ha a másik fél érdeklődik egy olyan téma iránt, amihez én értek, viszont neki nincs tapasztalata vele, így folyamatosan "bombáz" a kérdéseivel én meg kifejtem neki. Amúgy szerintem is az a normális, ha a partnerek aktívan vesznek részt az eszmecserében.
2015. dec. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy csináltam, ha nem érkezett válasz, vagy úgy éreztem, hogy akció-reakció van, hagytam a fenébe és utána már is volt akció a másik részről.
2015. dec. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, olvastam erre itt már több panaszt. Azért ez személyiség kérdése is, illetve nyitottság, tájékozottság kérdése is. Én egy kommunikatív lány vagyok, és nem csak tisztában vagyok vele, hogy alap udvariassági gesztus visszakérdezni a beszélgető partneremtől, mer'hogy attól beszélGETés, de a nyitottabb személyiségem miatt nem is esik nehezemre témákat felhoznom. DE!!! nem minden lánynak ilyen a személyiség, sok introvertált barátnőm van nekem is, akiket szintén nekem kell kérdezgetnem, szórakoztatnom, SZÓVAL NEM ELLENED, ELLENETEK SZÓL EZ A DOLOG. A másik dolog pedig az, hogy ez a FB-pláza világ annyira sivárrá teszi az emberek személyiségét,ha valaki a bulvárhíreken, ami nézd meg kettő darab sorból áll, meg a FB chaten kívül nem tájékozódik máshonnan, nem olvas mást, beszűkültté, silánnyá válik az érdeklődése, a kretivitást is kiöli szerintem. Én azt gondolom a mai generáció nem ugyanaz az "alapanyag" ebből a szempontból, illetve tömegével nézve nem ugyanaz, mint a 10-15 évvel ezelőtti fiatal korosztály.


Amit akartam: nem a férfiak ellen szól ez a: "szórakoztass engem, királylány vagyok" mert én ezt nő létemre átélem.

2015. dec. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Változó. Van, aki egyszerűen unatkozik és szórakoztatni akarja magát. Beszélgettem már nem egy emberrel, aki rám írt, hogy van e kedvem beszélgetni. Volt, de a dolog csak abból állt, hogy írtam, kérdeztem, de csak 1-2 szavas válaszokat kaptam, de a szórakoztatás megvolt számára.

Olyanok is vannak, akik egyszerűen valóban nem tudnak mit írni. Volt olyan lány, akinél megkérdeztem, hogy mi a gond és írta, hogy butának érzi magát mellettem. Megmondtam, hogy felesleges az érzése és ne aggódjon a dolgon, utána már mert írni normálisan.

2015. dec. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok ilyenhez volt már szerencsém. Nagyon kevés lány volt, akivel tudtam hosszabb ideig is beszélgetni. Általában átcsapott abba, amit te is leírtál.


Én írtam neki fél oldalt, ő meg egyre rövidebben reagált csak.


A jó ebben, hogy viszonylag hamar észre lehet venni, úgyhogy nem kell több időt és energiát belefektetni, ha úgysem fog működni.

2015. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!