Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró, ha egy lánynak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró, ha egy lánynak nincs önbizalma?

Figyelt kérdés

Az egész abból adódik, hogy egyszerűen akármit csinálok, nem érzem szépnek magam. Mindegy, hogy sminkelek, mit csinálok a hajammal, hogy öltözök fel..attól még mindig csak én vagyok.

Próbáltam már sikereket elérni máshol (tanulás, alkotás), de nem éreztem tőle magam értékesebbnek.

Sajnos már nem vagyok tini, 22 leszek


2015. dec. 12. 22:26
 1/5 Caerus ***** válasza:

Az ilyen önértékelési gond szinte mindig bebeszélésből fakad, nagyon ritka az, hogy egy lányban tényleg semmilyen szimpatikus és kedvelhető, vonzó vonás se legyen. Az pedig egyenesen kizárt, hogy ne 22 ne lennének olyan férfiak akiknek már megakadt volna rajtad a tekintete, sokszor észre sem veszitek vagy el sem hiszitek az érdeklődést. Biztos van olyan aki közeledett volna már, akinek megtetszettél pontosan így, önmagadért. Próbálj meg kicsit jobban figyelni a környezetedre, munkahely vagy egyetem, tömegközlekedés... tényleg annyi hely van ahol lehetne ezt felmérni.


Sminkkel pedig szerintem óvatosan, ha ennyire kétségbeesetten próbálsz megfelelni az elvárásaidnak, könnyen túlzásba viheted. Nem mondom azt, hogy tűzzel-vassal irtani kéne a sminkelést, mert eleve amit sokunk természetesnek mond, az ugyanúgy előkészített arc, csak szolidan, kiemelés helyet elfedés. De akkor mondom úgy, próbálj inkább ennél maradni, ha lesz változás, az úgyis a hozzáállásodból fog jönni, hogy felszabadultabb vagy, hogy kicsit elengeded magad, lazítasz. A pandaszemeket pedig tényleg nem díjazzuk. :-)


Rágörcsölsz, csak ezen változtass, frizura és minden más mellékes. Az alkotástól pedig igenis értékesebbé válik az ember, és ehhez fűzhetnék még valamit, de ez már egészen más téma és nem fárasztalak vele, ha udvariaskodásnak veszed, akkor a fentiek sem fognak meggyőzni. Hagyj fel az aggódással, mert lefogadom te is el tudnád akasztani egy férfi lélegzetét, csak mosolyognod kéne, fel kéne hagynod az aggódással.

2015. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kóros felnőttkori önbizalomhiány gyökerei,szinte mindig a gyerekkorban keresendőek.

Gyerekkorod milyen volt?

2015. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Caerus ***** válasza:
* hogy 22 évesen ne legyenek... Keveset alszom mostanában, de még talán kihámozható.
2015. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az első egész jól megválaszolta a kérdést. Engem az érdekelne hogy ez az önbizalomhiány miben nyilvánul meg nálad. Mi az amit másképp csinálnál ha szépnek látnád magad?


Az én volt barátnőm is önbizalom hiányos volt de ő nem a külsője miatt hanem elég sok trauma érte az életében és sajnos ebben nyilvánult meg nála. Szerintem neked is vannak még ott dolgok ezen kívül is csak inkább rá akarod fogni, hogy te nem vagy szép és ez az oka mindennek. Lehet, hogy tévedek de mivel nem ismerlek, így elég nehéz sajnos megfelelő választ adni a kérdésedre.

2015. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Nah, a férfiak azt mondják, hogy az önbizalom szexi, aztán ha összekerülnek egy nővel, aki tudja, hogy szép, meg okos, és tudja, mit érdemel, akkor meg beképzelt libának titulálják.

Szóval csináld azt, meg legyél olyan, ahogy neked jó. Fölösleges mások véleményére építeni az önbecsülésedet, biztosan találsz valamit, amit értékelni tudsz magadban, ha nem a külsőt vagy a képességeket, akkor a megértőkészségedet, a jószívűségedet, akármi.

2015. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!