Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány vékony vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány vékony vagy átlagos súlyú, akkor már csinos automatikusan?

Figyelt kérdés
Sok férfi mikor látatlanul megtudja, hogy pl 167 cm és 55 kg egy lány, máris mindjárt mondják hogy akkor csinos vagy. Pedig láttam olyan ronda lányt, aki ilyen vékony, hogy inkább egy 100 kg lány
2015. dec. 13. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
baromság
2015. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én nem átlagos súlyú nőként azt érzékelem, hogy igen.

Ha objektíven nézve is csinos vagyok, a barátnőim mellett mégis én vagyok a duci lány, akihez nem jönnek oda.

2015. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A súly semmit sem jelent.
2015. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát azért valamennyit jelent a súly azért nem mindegy egy nőnél h 70 vagy 55, azért ott már van különbség.

De az, hogy csinos e ahhoz olyan szinten van csak köze a súlynak, hogy kábé ki milyen testalkatú nőket szeret.

2015. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz.

Ezek alapján ragadnának rám a férfiak, mert 70 kg vagyok, ergo nem a vészesen elhízott kategória... nagy fenékkel ugyan, de melleim is vannak.

Viszont! Van, akinek jól állnak az extra kilók, valakinek meg nem... szerintem a legtöbb férfi, hacsak nem egy ducin is csinos lány fogja meg őket, inkább a vékonyat választaná, akkor is, ha a másiknak szebb az arca vagy jobb a személyisége.

Nem tudom ez a társadalmi nyomás, vagyis ciki a duci barátnő, vagy ízlésbeli különbség... negyvenes pasik jobban buknak rám, mint a húszasok...

Mindenesetre így van.

2015. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez a 3masnak ment.
2015. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Látatlanban nálam kétségtelenül előnnyel indul.
2015. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#5 ne haragudj, nem sértésből mondom, de a 70Kg az nagyon nem a vékony kategória.
2015. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bocsi de egyetértek, 70 az már inkább a kicsit duci 167 cm mellé. Sztem a te magasságodhoz max 60 kiló lenne az ideális, bár én mindig is a kimondottan karcsú (de nem deszka) lányokat szerettem, ez ez ízlés kérdése.
2015. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

nem automatikusan, de egy vékony lány jobban néz ki, mint egy kövér. le lehet pontoznia a kövéreknek, ez van. :D

a kövér egészségtelen, sokszor egyéb rondaságok társulnak hozzá, pl ronda arcbőr stb, szóval nekem sem tetszenek.

167 centihez a 60 kiló a normális kategória.

2015. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!