Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány vékony vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány vékony vagy átlagos súlyú, akkor már csinos automatikusan?

Figyelt kérdés
Sok férfi mikor látatlanul megtudja, hogy pl 167 cm és 55 kg egy lány, máris mindjárt mondják hogy akkor csinos vagy. Pedig láttam olyan ronda lányt, aki ilyen vékony, hogy inkább egy 100 kg lány
2015. dec. 13. 16:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin igen.Egyébként érdekes,nem vagyok egy nádszál,a közönségemet így is megtalálom és nagyobb létszámú,mint bárki gondolná.
2015. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 és dugsz is velük ezerrel? :)
2015. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"nem a vészesen elhízott"

vagyis el vagyok hízva, de nem 100 kg

lehet, hogy félreérthető volt, nem vékony lányként írtam a választ...

ezért is mondtam, saját tapasztalatból, hogy a súly igenis számít...egy vékony lánynak előbb lesz barátja, mint egy ducinak szép arc ide vagy oda

2015. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a súly nem számít, nem arra értettem, hogy egy 100kilós is ugyanolyan eséllyel indul, mint egy 60 kilós.


Azt arra értettem, hogy azért mert valaki 55 kiló és a magasságához képest ezt elvileg lehet egy jó szám, még nem feltétlen lesz csinos.


Erre akartam utalni: [link]


#3

2015. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!