Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit tennétek, ha 3 évvel a szakítás után rátok írna az exetek?

Figyelt kérdés

Sztori: 3 éve szakítottam a volt barátommal (most 30), előtte 3,5 évig együtt voltunk. Azóta nem láttam, nem beszéltünk, Fb-n sem vagyunk ismerősök, semmi...


Most megtudtam (újsághírből), hogy nyáron elveszítette az apukáját, előtte pár hónappal a nagymamáját. Az édesanyja nem él, a húga Németországban van, ráadásul tudom, hogy mostanában végez a sulival is.


Most épp nincs senkim, de volt már azóta egy hosszabb, pár hónapos kapcsolatom, szóval nem kétségbeesett szingli vagyok.


Szerintetek írjak neki? Csak olyasmit, hogy mi a helyzet, hogy van?


2015. dec. 17. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
nem NEM NEEEEEEEEM
2015. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt már ilyenre példa, ilyenkor udvarias vagyok de szűkszavú, finoman éreztetem, hogy ennyi és nem több. A helyedben én nem írnék neki...
2015. dec. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kapcsolatmegszakítós szakítás volt, akkor ne írj neki. Mi két éve szakítottunk az egyik barátnőmmel, és persze már rég nem gondolok rá, de nem örülnék, ha írni.
2015. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem írtak már hasonlót, de akkor nem az én rokonaim haltak meg, hanem az ex rokonai. Néztem egy kicsit, mert igazából engem miért kéne, hogy ez érdekeljen?

Én nem írnék a helyedben, 3 éve semmi kapcsolatotok nem volt, miért most kezdenétek el?

2015. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PearlDiver ***** válasza:

Mi a célod? Kifejezni a részvétedet, vagy az érzelmileg kiszolgáltatott helyzetét kihasználva visszamelegedni hozzá? Esetleg némi nosztalgia-szexszel megvigasztalni?

Tisztázd magadnak hogy mit is akarsz ezzel, hogy neki vajon mire lehetne most valódi igénye, és aszerint cselekedj.

Nekem valószínűleg jólesne, ha ilyen helyzetben rám írnál, jelezve hogy együttérzel. Ha meg felajánlanád hogy találkozzunk ha szeretnék, valószínűleg belemennék (de ez persze attól is függ, hogy hogy váltunk el).

26F

2015. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tod mit? Írjáá!
2015. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3 éve szakítottatok, és azóta volt egy párhónapos kapcsolatod? De bizony, te egy kétségbeesett szingli vagy.

Én biztos nem válaszolnék neked. Le kell tudni zárni egy kapcsolatot.

2015. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miért írna rám. Ha sajnálatból, akkor lecseszném, hogy miért pont most érdeklem, ezelőtt miért nem keresett stb.. ez így eléggé elfuserált dolog, hogy te véletlenül épp megtudtad róla ezeket a dolgokat és jajj most a segítségére sietsz szegénykének. Ha igazán érdekelt volna, hogy hogy van, akkor már régen megkérdezted volna tőle. Nekem ez eléggé úgy tűnik, hogy az újabb szakításod után elkeseredettségedbe az exedhez szaladsz magányodba. Egyébként le is írtad csak tagadod, te igenis egy elkeseredett szingli vagy csak ezt nehéz bevallani.
2015. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!