Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha már nagyon szeretethiányom van? Nagyon magányos vagyok, és életunt.

Figyelt kérdés

Amióta szakítottam barátnőmmel, mert nem szeretett, csak pótlék voltam neki, mert exét szerette, s az új, akit megkedveltem mást kedvel, ő elutasított. Most annyira meguntam mindent. Nincs kedvem sem már semmihez, barátnőt sincs kedvem szerezni, mert önbizalmam annyira nincs. Ma akartam ismerkedni meg is szólítottam, de nem volt már kedvem ehhez sem és inkább elmentem.


Főleg azért érzem ezt, mert karácsony van, de nagyon ramaty érzés, sírni van kedvem.

Mit tegyek ilyen magányosan?


2015. dec. 18. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Nálam alakulóban voltak a dolgok, egyre jobb volt minden, haladtunk, ahogy kell, aztán egyszer csak se kép, se hang. Azóta én is így vagyok, nem tudsz mit csinálni, maximum haverokkal kimozdulni, aztán majd elmúlik.
2015. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit
2015. dec. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked legalább már volt barátnőd. Én kb. ugyanígy vagyok, csak én valami olyanért sírok, amiről fogalmam sincs milyen lehet.
2015. dec. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy nem vagy nős. Az mégrosszabb. Szedjél fel egy - két Q-t, aztán dobd ki őket reggelente.
2015. dec. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jobb kedvem nem lett.
2015. dec. 19. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!