Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság szerintetek a tandíj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság szerintetek a tandíj és az albérlet miatt hány lány kényszerül a "támogatásra"? (Pénzes férfiaknak nyújtott szolgáltatásokért. )

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
10-bõl 2 szerintem. Azért a többség talál munkát, vesz fel hitelt, kér kölcsön vagy a szüleik segítenek nekik.
2015. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
#2 szánalmas
2015. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
elég sok csak letagadják !
2015. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Több ilyen van, mint gondolnád. Konkrétan ahol laktam, ott volt egy csaj, aki prostitúcióból tartotta fenn magát az egyetem mellett. A kollégiumban pedig minden szinten megvolt az, akihez lehetett menni némi ellenszolgáltatásért cserébe.


Hiába, nem mindenkinek fejlődött ki megfelelően a gerince.

2015. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Úgy hogy van diákhitel, elég gáz.
2015. dec. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

nem hiszem, hogy sok

van akit a szülei támogatnak, akit nem tudnak az meg vesz fel diákhitelt

sokan dolgoznak mellette, ott az ösztöndíj stb

szóval lehet csak én vagyok naiv, de nem hinném hogy sok ilyen lány lenne (amúgy egyetemre járok és senkit nem ismerek akiből kinézném)

2015. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6 szerinted elfogja mondani mindenkinek? egyik nő se olyan hülye már bocsánat .......
2015. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak az kényszerül rá, akinek büdös a munka, ellenben szereti a brokit.
2015. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig személyesen ismerek ilyen lányokat. Vidéki egyetemista lányok, a szülei szegények,nem tudják támogatni őket, viszont csinosak és szépek, ezért nem jól kinéző vagy elfoglalt de pénzes pasi barátnői, aki amúgy nem tudna máshogy ilyen nőt szerezni magának, így mindenki jól jár. A pasinak van kivel villognia a haveroknak meg jó nővel fekszik ágyba, a lánynak pedig nem kell tanulás mellett még dolgoznia is esténként,hogy nagy nehezen megéljen, helyette el tud járni inkább szórakozni. Ez van, lehet hőbörögni, meg szidni őket,attól még mióta világ a világ ilyen van és lesz is rengeteg, csak a sok álszent miatt kevesen vallják be...
2015. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Én nem, mert szerencsére a szüleim tudnak támogatni, ha a munkám meg az ösztöndíjam mellett nem úgy jövök ki, ahogy szeretnék. Ha a szüleim nem tudnának támogatni, akkor valószínűleg elmennék táncolni, vagy keresnék egy sugar daddyt.
2015. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!