Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek v maradjak ( munka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek v maradjak ( munka vagy párkapcsolat)? Lent

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok, egy hónapja vagyok együtt a párommal ( ő 28 éves). Tehát még nagyon friss kapcsolatról van szó. Egy kisvárosban élünk, messze a fővárostól. Van diplomám de lehetőség híjn soha nem tudtam elhelyezkedni benne. 120-130 ezer forint a havi bevételem, egy kisvállalkozásnál vagyok titkárnő ( amolyan mindenes)persze kevesebbre vagyok bejelenektve.Még mindig a szüleimmel élek, és csak egy kis megtakarítást ( 400 ezer forint) tudok felmutatni az elmúlt évek alatt. A napokban felhívott egy Hr-s hölgy, hogy munkt ajánlana, Bp-n. Minekután tudok felsőfokon angolul, és horvátul is, így a nyelvtudás miatt esélyes vagyok. És szekmámba vágna ( pénzügyi terület). Persze ez még csak interjú lenne, de ha összejön akkor BPre kellen költöznöm. A párom anyagi okok miatt még nem tudna velem jönni, csak alán egy év múlva. Nincsenek illúzióim, tudom,ha elvállalom a munkát, akkor a kapcsolatnak valószínűleg lőttek. Ti mit tennétek? Nem szeretnék lecsúszni erről az állásról, viszont hosszú idő után ( 23 éves koromban szakítottunk az exemmel, akivel 5 évig együtt voltam) érzem azt, hogy megtaláltam azt az embert, akivel egymáshoz valók vagyunk.

2015. nov. 23. 14:51
 1/7 A kérdező kommentje:

itt 300 brutto lenne kezdésnek, majd később 350. cafeter is lenne, olyan 10-12 ezer netto/hó, próbaidő után. Szóval Bp-n szerintem ebből egymagam egy kis garzonban simán jól meglennék.

Régebben is sokat jártam Budapestre, míg nem volt munkám, de sajnos azokból a fizetésekből nem éltem volna meg.

EGyrészt lelkes vagyok, mert ez nagy lehetőség, másrészt félek, hog elvszetem a párom.( én nem hiszek a távkapcsolatban, pláne ennyire az elején)

2015. nov. 23. 15:01
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg egymáshoz valóak vagytok, akkor egy évet ki kell bírnia a kapcsolatotoknak. Egyik hétvégén te mész haza, következőn ő. Vagy ha neked kisebb anyagi érvágás, akkor mindig te mész haza/fizeted az utazását. Arról nem is beszélve, hogy szabadságot is tudtok kivenni, és akkor csinálni 1-1 hosszú hétvégét néha.


Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Hülyeség, hogy lőttek a kapcsolatnak, csak azért mert egy évet külön kell tölteni. Ha már itt megakadsz, és a megoldás helyett rögtön azon morfondírozol, hogy ő vagy a munka, akkor mégsem vagytok egymásnak valók annyira.

2015. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, nehéz dolog, elvállalnám a munkát, megpróbálnám a kapcsolatot távkapcsolatként egy ideig, és ha nem bírjuk távkapcsolatba, elférne a garzonlakásomba is a párom.
2015. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egy oda vissza út 11 ezer forint. ezt egyikünk sem bírná rendszeresen anyagilag, még ilyen fizu mellett sem (mert akkor minek megyek el dolgozni, ha el is fizetem utazásra). plusz nekem néha szombaton is dolgonzi kell.
2015. nov. 23. 15:58
 5/7 A kérdező kommentje:
most nézegetem az albérletárakat egy garzon is minimum 70 ezer.. 200-250 netóból azért nagy lbon nem fogok bpn se élni. csak normálisan megélni.
2015. nov. 23. 15:59
 6/7 A kérdező kommentje:
de valahol meg el kell kezdenem, mert unom ezt a kilátástalanságot, jövőtlenséget..
2015. nov. 23. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Alapozd meg a jövőd előbb. Ha úgy érzitek az igaziak vagytok egymásnak akkor a kapcsolat ki fogja bírni.

Mi egy évig jártunk egymáshoz , 80 km táv volt, és keveset kerestünk mindketten, de megoldottuk!

2015. nov. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!