Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én nem vagyok annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem vagyok annyira extra jóképű pasi, akkor tényleg úgy kell barátnőt választanom, hogy olyat keresek, aki szerintem nem olyan jó csaj?

Figyelt kérdés
2014. okt. 6. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi a zsánere. De könnyen megeshet. Azért próbálkozz a neked nagyon tetsző lányoknál is hátha.
2014. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt felejtsd el!


Lányok és pasik között is vannak olyanok, akik kívülről nagyon jók, de belül bénák és van ezeknek az ellentéte is, hogy nem annyira jók kívülről, mint belülről. Mindenkinek az összhatás a fontos. Lehet és nem tudhatod, hogy kinek, pontosan te leszel megfelelő partner. Ha szerencséd van, akkor zgyanúgy nem fogod érteni a dolgot, mint én, aki sokkal jobb nőt kapott meg, mint amilyen pasi önmaga. És ezzel már át is értékeled magad egy elfogadhataóbb pasivá.


De a legjobb, ha MOST elkezded azt az átértékelést és megnövelt önbizalommal tekintesz a lányok felé. Így még több lány fog érted "bolondulni". Nem nulla, hanem 1 valaki biztosan akad. :)

2014. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dagi csajoknal próbálkozz! Akkor nem ér sérelem.
2014. okt. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A dagi csajok jelentős része iszonyatosan egoista és ultrabunkó.
2014. okt. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már miért KELLENE?

Menj ki az utcára és nézz meg néhány párt. Főleg a szerinted csinos lányok pasaijait figyeld meg. Persze csak óvatosan. Annyira vegyes, ki kit választ. Sok múlik az emberek meggyőződésein is.

Nem nincsen olyan törvény és nem büntetik ha olyan társat találsz aki tényleg tetszik neked. Ellenben nem tudom te hogy vagy vele, de sokaknak számít a partnerük külseje is. Sőt, egy idő után zavarhatja a kapcsolatodat ha nem azt választod akit igazán szeretnél. Ilyenkor jön a megalkuvás vagy a másik fikázása és válás. Ez valahol elég tisztességtelen lenne a-számodra-nem olyan jó csajjal szemben.

A te külsőd és vonzerőd eldöntését pedig bízd a lányokra. Ne oszd le magadnak előre a lapokat.

2014. okt. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!