Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan ez az ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan ez az ajándék aminek nem fog örülni a férjem?

Figyelt kérdés

Vettem neki egy pólót aminek biztosan fog és egy fél literes termoszt amiben tud vinni meleg kávét. Azért gondoltam fontosnak mert német országba dolgozik és saját autóval megy ki és nem szeretném hogy el aludjon a kormány mögött. Tényleg ciki?

Pluszba kap még egy jó minőségű rose bort mert azt szereti. 28 éves


2015. dec. 21. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként szeretem a hasznos ajándékokat amik betöltik a funkciójukat az életemben :)

Én örülnék neki h a társam ennyire aggódik az épségemért és ilyen kis aprósággal is a biztonságomért igyekszik tenni :)

A rosé meg egy forró éjszakához tökéletes :)

2015. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is örülnék neki, nagyon jó ajándékok szerintem.
2015. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek jó ajándékok.
2015. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
sztem is a praktikus ajándék a jó ajándék.
2015. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, teljesen rendbe van a kariajándékod!
2015. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Caerus ***** válasza:
A termosz is teljesen jó ajándék, miért lenne ciki? Mi férfiak szeretjük ami hasznos, legalább nem a polcon fog porosodni.
2015. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jók. Én még egy jó bőnyálas szopást kapnék karácsonyra, de ezt leszámítva full jó.
2015. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!