Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha 14 év alatt veszted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 14 év alatt veszted el a szüzeséged?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 09:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
miért érdekel más véleménye, te dolgod, ne érdekeljen a sok díszmajom. ja és kik vagytok ti hogy ítélkeztek mások felett?
2010. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

a 16 éves fiúnak:


De gondolkozz már, egy 14 éves gyereknek hol van esze a szexhez? Az általános iskolai szexuális felvilágosító órákat is poénként fogják fel a gyerekek.

Tehát gáz, igen.

2010. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ja, másnak 1 másodperc is elég :)...
2010. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

szerintem gáz...

de ha élveszted akkor nem lényeg:)

2010. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
az.de még mennyire. agyilag nem érettek hozzá ennyi idősen a fiatalok.
2010. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

"" hát elég elítélendő. Az hogy valaki testileg érett a szexre, még nem biztos hogy agyilag is.

Nem azt mondom hogy ne tedd, mert a te dolgod, de szerintem érdemes volna még pár évet várni."" NAGYON IS EGYETÉRTEK VELE!!!Várj. Később büszke leszel magadra!! Meg semmiről se maradsz le!

2010. márc. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Ide csak anyukák válaszoltak???? Én 14 voltam, a srác 18 és akkor mi van? Képzeljétek azóta egyetemet végeztem és nem lettem k.... a sráccal meg aztán 4,5 évig voltunk együtt, asszem az komoly kapcsolat, nem? Most 21 vagyok és nembántam meg. Most a második barátommal és olyan partneremmel élek. Szóval.. annyira egyénfüggő minden, hogy nem értem hogy jöttök ahoz, hogy elítáljetek másokat, pláne az, aki olyan anya, hogy ha gyereke hibázik akkot apácák közé küldi ahelyett, hogy leülne vele például beszélgetni. Akkor lesz a legnagyobb ri.. ha tiltod mindentől számtalan ilyen példát láttam.... Bocs, ha durván fogalmaztam, de felidegesített a dolog... (az meg persze nem mindegy hány éves a lány, mert 14 év alatt sok belefér, ha 12vagy nyilván nem érvényes az egész..)
2010. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Egyébként is nevetséges arról beszéljen az ember, hogy "ez gáz, ez nem gáz". Mi az, hogy gáz? És kinek gáz? Meg aztán... a szüzesség elvesztését én nem "gáz" kategóriába raknám (végülis semmit sem raknék gáz kategóriába). Gáz, azaz ciki? Neked? A fiúnak? Szüleidnek? A társadalomnak? Elvégre nincs a homlokunkra írva és évek múlva is csak önmagunkkal kell szembenéznünk. Talán ez a legfontosabb. Önmagunkkal szembenézni.

És attól függ, kinek mit jelent a szüzesség. De akármit is jelent, az elvesztése egy végleges döntés, hiszen ha valakinek odaadod, azzal megfosztottad magadat is és a továbbiakban mindenki mást. hatalmas ajándék. Akinek adod, értékeli-e?

A szüzességet egyszer lehet... egy valakinek. És hogy hány éves az ember? Mindenképpen érett kell legyen odafent a buksi. És akkor a szív is a helyén.

2010. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
nem gáz. a haverom kishuga 7 évesen vesztette el a szüzességét. 8-an voltunk. megraktuk. gamg-bang.seggből szájba. élvezte...
2010. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
ha már egyáltalán felmerül benned hogy "gáz" lehet-akkor miért kérdezed?
2010. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!