Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már nem vagytok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem vagytok együtt szakitottatok, akkor visszadod amit tölle kaptál? telefon, fényképezőgép, ékszerek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 10:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
nem, mivel azt nekem adta, úgy ahogy én sem kérem vissza amit én adtam neki. ha valamit adunk akkor azt szeretetből adjuk és nem csak a kapcsolat idejére kölcsönbe... 21L
2010. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
én semmit nem szeretek megtartani extől, nem azért adom vissza, hogy visszavágjak, egyszerűen ha valakivel szétmegyek utálok emlékeket őrizni a szobámban, bőven elég ami a fejemben és a szívemben marad, akárhogy váltunk el. ebből volt már gond, mert sokan sértésnek vették. de ő dolguk ha x idő után nem ismertek meg annyira, hogy tudják, nem bántásból adom vissza a cuccukat. vagy ez, vagy megy a kukába, ha nem kéri, nekem édes mindegy =)
2010. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én anno visszaadtam az ékszereket, mert annyira megutáltam, hogy elkapott a hányinger az ajándékaitól. Vicces az egészben, hogy az aranyékszerek nem valódiak voltak!:-))) Egy ismerős csajszi később összejött vele és megörökölte ezeket az ékszereket, majd pár hónappal később szakítottak. Na ez a lány nem adta vissza, mert pénzt akart belőlük...de olcsó utánzatok voltak a több 10ezresnek mondott csecsebecsék!:-)
2010. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
volt egy pasim régen, aki rnegeteg ékszert vásárolt nekem. és drágákat. mikor szakítottam vele, vissza akartam adni, de azt mondta, ne sértsem meg, ezek egyébként is egyedi darabok, mit kezdene vele? tartsam meg, és ha egyszer lesz egy lányom, adjam oda neki :) azóta is megvannak...persze nem hordom őket, mert nem tartanám helyén valónak, van férjem és egy 4 éves lányom. ha nagy lesz, megkapja őket :)
2010. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam vissza semmit sem az exemnek.Attól,h.visszaadod(ha netán még szereted)nem fognak elmúlni az érzések.Lehet,h.az ajándékokat visszaadtad,de a szívedben még ugyanúgy ott van..Butaság visszaadni,ezek emlékek abból az időből...ha nem volt rossz vele akkor szép emlékek...és mondom mégegyszer attól hogy visszaadod az érzéseid még nem fognak elmúlni..
2010. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Midngi is a békés szakítás híve voltam, az exeimmel a mai napig jó viszonyban vagyok. Megtartottam, amiket kaptam tőlük, ők se adták vissza amiket nekik adtam, de nem is várom el tőlük. De ha viharos és dühös szakítás lett volna, akkor vagy visszaadnám nekik, vagy kidobnám, esetleg elajándékoznám. De elég gyermeteg dolog visszaadni az ajándékokat.
2010. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!