Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire lenne probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire lenne probléma az, hogy nincs tartalmas életem nincs hobbim?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat vagyok otthon sok szabadidőm van nem soká lesz majd egy új munkahelyemen, de ha lenne párom akkor kitalálnék programokat, mert nem élvezem az egész napi négyfal közti időtöltést.

Nincsenek nagyon barátaim egy igaz barátom van, akibe nagyon megbízok a többi haveri, de velük nem nagyon szeretek szórakozni max házibuli.

Nincs hobbim, mert nem találtam még meg az életemben azt az örömforrást, amit szívesen szenvedélyesen csinálnék és így nem tudom, hogy mennyire rontanám az esélyeimet, mert mennék mindenhova csak ezt valahogy éreztetni kéne vele.

Most lehet sokan mondanák azt, hogy akkor egyedül, de ezt is próbáltam és nem szeretek egyedül ide oda elmenni.

Az is a problémám ezzel, hogy mivel nincs tartalmas életem így nem nagyon tudok miről beszélgetni. Ha lesz majd valaki akivel ismerkedek ezeket elmondjam neki, hogy nem nagyon csinálok semmit? Mert úgy érzem jobb lenne, ha ezt egyből őszintén elmondanám és éreztetném vele, hogy vele tölteném el az időm nagy részét.


2015. dec. 25. 11:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%

nem tetszene, hogy rám alapozod, hogy mit csinálj. a végén még én lennék a hibás, ha valami elromlik, és vissza kell térned az egyoldalú életedhez.


komolyan. én azt ajánlom, menj, és keress tovább. ne csak nőt. menj el legalább moziba, meccsekre, vagy bárhova, ami érdekelhet.

2015. dec. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
Ha egybõl azzal nyitsz,hogy figyu tök unalmas vagyok akkor soha nem lesz senkid. Ismerkedj és majd kiforrják magukat a dologk.
2015. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%

Te azt várod egy nőtől, hogy az majd tartalmassá teszi az életedet. Nem csinálsz semmit, nincs munkád, nincsenek barátaid, nincs hobbid, nem érdekel és nem köt le semmi, de majd jön egy nő, aki ezt megváltoztatja, majd ő szervez neked programot, elvisz ide-oda, és egész nap azon fog dolgozni, hogy neked színes és örömteli legyen az életed...


Tudod mi jut nekem erről eszembe? Ezt egy anyuka szokta csinálni a 3-12 éves gyerekével. 12 fölött már nem megy.

2015. dec. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Annyira előítéletesek vagytok, hogy az már szánalmas. Semmi se írtam arról, hogy elvárom, hogy ő szervezzen nekem programot. Van sok programom csak egyedül ezeket megunnám, elvinném őt kirándulni, kávézni, enni egy jót néha esti programokat szervezni, bármi. Munkám volt 3 hete, de leépítés volt és engem is elbocsájtottak januártól lesz másik. Nem tudom miért jó ennyire előítélesnek lenni.
2015. dec. 25. 11:43
 5/36 anonim ***** válasza:
81%
Engem zavarna, mert én nem ilyen vagyok, én megyek egyedül is, amióta elég nagy vagyok. A szüleim teljesen mások, és náluk is zavar ez a passzivitás, hogy maguktól nem mennek, maguktól nem találnak ki semmit, a munkán és a házimunkán kívül ötlettelenek.
2015. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Szoktam én is egyedül menni pl. kirándulni, de mondom egyedül megunom. Én se vagyok kisfiú, hogy nem merek kimenni kimerek, de egyedül szétunom magam.
2015. dec. 25. 11:49
 7/36 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes, én nem unom szét magam egyedül. Olyankor nyugodtan tudok gondolkodni. Veled van a baj.
2015. dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%
Hát, én még sose unatkoztam egyedül sem, mert én élvezem, amiket bevállalok így is, és élvezettel mesélem másoknak is. :-)
2015. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ne akarj mindenkinek megfelelni. Nyilván vannak, akiknek ez nem felel meg, de ettől még nem rosszak és nem bántásból írjuk, ha nekünk ez kevés, unalmas vagy éppen zavaró tulajdonság benned, velünk nincs dolgod. De lesz, akinek jó leszel így, a szüleimet sem zavarja egymásban, hogy egyébként szürke és unalmas az életük, de a tesóm és én mások lettünk, nem is tudom, kire ütöttünk, de mi dinamikusabb életet élünk és élvezzük akkor is, ha úgy alakul, hogy nincs hozzá társaságunk, nekünk a szüleink szürkébb élete kevés, és nyilván társnak nem olyat választunk.
2015. dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha együtt lennénk nem abból állna a program, hogy négyfal közt ülünk és nézzük egymást, hanem szerveznék programokat, mostanában elkezdtem megint mozogni így tök jó program lenne, ha együtt futnánk és tornáznánk, sokkalta jobb és egészségesebb, mint az esti bulizás lerészegedés. Amikor az egyik haverommal edzettem sokkalta motiváltabb voltam és jobban élveztem, de mióta nem csinálta úgy ment el a kedvem a folytatástól. Társaslények vagyunk! lehet, hogy te szeretsz egyedül kikapcsolódni, de miért zavar az, hogy én nem és veled csinálnám azokat a programokat amiket te is szeretsz? Ezt a logikát nem értem!
2015. dec. 25. 12:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!