Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolat ez? Tanácsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat ez? Tanácsokat várok.

Figyelt kérdés
Milyen sűrűn oldjátok meg a személyes találkozót, és akkor mennyit vagytok együtt? Ha nem találkoztok milyen sűrűn és mennyit beszéltek? Meg a véleményeteket szeretném kikérni egy helyzetre. Barátomnál voltam és 200 km-ert utaztam este haza családi partyra. ( egyedül, mert így hozta a helyzet ). Autóbalesetem volt hazafelé menet. Semmi komoly bajom nem lett, de sokkot kaptam. Így nem írtam neki, hogy haza értem, de ő se keresett, hogy velem minden ok-e. Szombaton se keresett, így írtam neki egy jó éjt üzit, meg a balesetemről, amire vasárnap reggel írt vissza. De nem először van ilyen. Azért kérdezlek Titeket, hogy hátha én látom rosszul, de az oké, még ha távkapcsolat is, hogy valaki 2-3 napra eltűnik?

2015. dec. 7. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igazàból ez így működik.

De egy nő az életbe nem fogja ezt megérteni.

Nem fogtok együtt megöregedni.

2015. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem gondolom, hogy ez normális. Távkapcsolatnál főleg kellene a napi kapcsolattartás, és kérlek ne sms-re,meg fb-os meg egyéb írásos/chat-es üzenetekre koncentráljatok, hanem rendes videóhívásra, vagy telefonálásra. Ez a minimum!


Ettől függetlenül bele kell törődni, hogy akár távkapcsolat, akár nem, a férfiak képekesek napokra is eltűnni, majd visszatérni, mintha mi sem történt volna.



Sajnálom a baleseted, remélem nem már jobban vagy! Gondolkozz el azon, hogy neked megéri-e egy ilyen kapcsolat, ahol bizony van, hogy 1 napig sem tudod a párod mit csinál....

2015. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Telefonon talán egyszer hívott fel..Vagy kétszer. Én már többször. Rá is kérdeztem, hogy neki nem hiányzik az, hogy halljuk egymás hangját, amire azt mondta, hogy drága a hívás. Hol...? Viberen ? Vagy skypon? Ugyhogy csak irogatunk egymásnak ha nem vagyunk együtt. :( Vagy azzal jön államvizsga elött van, erre nem ér rá.:(
2015. dec. 7. 10:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Mi távkapcsolatban élünk pár hónapja. Hétvégente látjuk egymást kb másfél napra, meg ünnepekkor, illetve ha nekem vagy neki szabija van. Minden este beszélünk skype-on, napközben meg facebookon, ha van wifije, meg nekem nincs sok munkám.


Mi már hívjuk egymást, ha nem jelentkezik a másik a megszokott időben. Például, én tudom, hogy ő mikor száll le a vonatról, mikor megyünk haza hétvégén (anyum házában találkozunk mikor hétvégén hazautazom, így ő is, én is utazunk)... Ő tudja, hogy én hívni fogom ha leszállt, ezért ha nem hívom, akkor aggódik, és ahogy alkalma nyílik keres. (nincs a telóján pénz, nem tud hívni csak otthonról).


Nálam szintúgy. Ha elmegy boltba, és mondjuk fél óra múlva nincs fb-n, mert kb úgy számolom, hogy annyi idő míg megjárja, akkor felhívom.


Lehet túlzottan keressük a másikat, de nálunk ez a megszokott, ha nem jelentkezik huzamosabb ideig a másik, akkor már aggódunk érte (huzamosabb idő alatt 1-2 órát értek, ha pl bejelenti, hogy 3 óráig nem lesz elérhető, akkor három és fél múlva kezdek aggódni).

2015. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez aranyos, amit te írtál utolsó. :) Hát én sokszor igazából fel is fordulhatnék felőle lassan azt érzem. :( Amúgy úgy volt megbeszélve vasárnap újra találkozunk, és megint felmegyek hozzá. De a kocsimat el kellett vinni szerelőhöz, így nem tudtam menni, aztán nagy patáliát csinált, mert ha ezt tudja, akkor már reggel elmegy és találkozik a haverjaival.
2015. dec. 7. 10:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! Mi távkapcsolatban élünk lassan 4 éve. Egyáltalán nem normális,hogy nem keresett,még az estit megértem de,hogy masnap se az nagyon nem tuti. Én 3000kmre lakok a páromtól repülõn Kell utaznom és még akkor is felhív meg ír ha míg repülök figyeli radarral, hogy merre jár a repülõm meg, hogy leszálltam-e. Napi szinten 2-4 órákat skypeolunk és facebookon is szoktunk beszélgetni.

Szerintem kérdezd meg,hogy mennyire gondolja komolyan a kapcsolatotokat.

2015. dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Milyen aranyos történetek. Meghatottatok. Én meg azt hittem egy önző b*unkó vagyok, mert jól esett volna csak egy rövidbe jó éjt üzenet.
2015. dec. 7. 11:22
 8/12 anonim ***** válasza:

#4es vagyok.


Igen, én is szoktam követni, hogy hol jár épp a vonata (én buszozok, így ő nem tudja :D )


Elég gáz, ha még ő szidott le téged, hogy nem tudtál menni, én ahogy megtudnám, hogy a páromnak baja esett, rögtön sietnék hozzá. Ez egyáltalán nem normális.


Amúgy köztünk 180 km van :)

2015. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy te önző!

A többiek rengeteg jó példát mondtak.

Valahogy ugy kell(ene) müködnie!

Vidéki utaknál, távkapcsiban. Tömegközlekedés, autó.

Rokon, barátnő, feleség.

Nálunk magátol értetődö volt hogy várjuk a másik jelzését, hogy szerencsésen hazaért.

És nem hiszem, hogy ez tulzó aggodás lenne. Ha szeretek valakit!

Te dolgod! De én elkezdenék gondolkozni, hogy ennek igy van e értelme, v csak rabolja az idődet!

Remélem jobban vagy a baleset ota!

2015. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hupsz, kihagytam, hogy félévente találkozunk kb 10 nap és 1 hónapnyi idõre.(majdnem 4 éve távkapcsolatos :D)
2015. dec. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!