Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdhetném le a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le a kapcsolatfüggőségemet?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim.. és barátkozásra nincs nagy lehetőségem.

4ig dolgozom minden nap, utána a párommal vagyok. Hétvégén is együtt vagyunk.

Ha ő elmegy a barátaival akkor én egyedül maradok.. és elmondhatatlanul utálok egyedul lenni. Bele tudok őrülni.

És azon agyalok hogy mit csinálhat a párom. Miért nem velem van.

Persze tudom hogy kell neki szabad idö amit nélkülem tölt el.

Én nem is hisztizek neki. Ez mind csak magamban játszódik le. Megörítem magan.

Hiába foglalom el magam egy konyvvel vagy filmmel. Egy ido után nem köt le. Hanem agyalok


2015. dec. 28. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nincs mi kitöltse az űrt, mikor ő elmegy, akkor mitől változna a helyzet?
2015. dec. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sok nő társfüggő. nem akarok nemi sztereotipiákban gondolkodni, de tényleg ezt tapastalom. ez persze nem jó, jobb lenne megpróbálni változtatni rajta , amennyit lehet önmagad fejlesztésével. és ha nincsenek barátok, programok, az is rátesz pár lapáttal.ezen is KELLENE változtatni, nem ugy hozzáállni, hogy nincs rá lehetőséged. keress lehetőségeket. felismerted a problémákat, akkor ne állj meg ezen a szinten, változtass rajtuk.
2015. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy? Már miért ne lehetnének barátaid? Ez csak rajtad múlik. Neki lehetnek?
2015. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utálok ilyen lenni.

És arról is én tehetek, hogy nincsenek barátaim pont ez miatt.

Az akkori barátom miatt hanyagoltam a barátnőimet. Utána már nem is beszélgettunk. Párszor próbáltam közeledni feléjuk, de mar nem nagyon voltak rám kiváncsiak.

Kis faluban élek mindenkinek meg van a saját baráti köre.. az a baj h nehezen is barátkozom.

2015. dec. 28. 11:43
 5/10 A kérdező kommentje:
24 éves és lány
2015. dec. 28. 11:43
 6/10 anonim ***** válasza:

2,


sok férfi is társfüggő. nagyon nehéz helyzetbe kerülnének ellátás, bátorítás, segítség, viszonylag kiszámíthatóan rendszeres szex hiányában, amit a társuktól kapnak.


ez csak azért nem látszik, mert a nők előbb fejezik ki a ragaszkodásukat, és ilyen kényelmes pozícióból csak akkor tesznek valamit, amikor már a kapcsolat veszni látszik.

2015. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én azt nem társföggésnek hivom , hanem belekényelmesedésnek egy kapcsolatba. teljesen más, hogy a mindennapi élet megkönnyitésére,háztartási alkalmazottnak, szexuális tárgynak, unaloműzésre, vagy épp szinházban való megjelenéshez dekorációnak használsz egy nőt, vagy hogy nő vagy és találtál egy férfit, akin érzelmileg csüngsz,abnormálisan ragaszkodsz,nem tudnál nélküle meglenni, le akarod láncolni, magadhoz akarod kötni. az ő viselkedése, hozzád való viszonyulása határozza meg a hangulatod és az önbizalmad. nem szeretem a sztereotipiákat, tényleg, de ezek tul sokszor beigazolódnak a környezetemben.
2015. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Nincs lehetőséged valami hobbit,vagy sportot űzni?


Mehetnél olyan sportra,ahol vannak nők. Aerobik,vagy bármi most divatosabb sport.(zumba pl) Kicsit járj el, 1-2 barátnő azért jó lenne neked is, és lenne rá időd is. Mindennap vagy a pároddal is, heti 2-3óra belefér,nem?


Nagyon szépen leírtad mi a helyzet, szóval te is tudod, egy icipicit változtatnod kell :) Menni fog!

2015. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 omba ***** válasza:

8-as, nagyon szépen leírta... te meg miért nem olvasod el, mielőtt válaszolsz?

Kis faluban aerobic edzés, zumba.... vagy akár siklórepülés, az is milyen menő....


Agyalsz kérdező... netezz, olvass. Nem féltékeny vagy te véletlenül?

2015. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De sajnos van bennem egy kis feltékenység is.

Előző baratom megcsalt ami csak a szakítás után derült ki..

Szerintem részben ez is az oka amiét ilyen vagyok.

2015. dec. 30. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!