Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Törölt a facebookjáról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törölt a facebookjáról, ezután gáz lenne ha írnák neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, bejelöltem visszaigazolt majd még aznap törölt. De egy másik facen ismerősök vagyunk ahol csak én vagyok az ismerőse de oda nem lép fel. Ma van a szülinapja gáz lenne ha írnák neki üzenetben arra a facere amiről törölt?
2015. dec. 28. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Törölt téged = NEM AKAR TUDNI RÓLAD!!


Kapise, kislány???

2015. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
"Írjà"
2015. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Nem akar tudni ròlad=nem véletlen.

De kislàny sajna nem kapìse.

2015. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet, a gond csak ott van, hogy miután törölt a másik facen még napokig beszélgettünk.. És a félre értések miatt ő hajtott rám nem fordítva
2015. dec. 28. 18:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, rád hajtott, de időközben lehet, hogy rájött, hogy mégse kellesz neki, ennyi!


Egyébként meg azt csinálsz, amit akarsz, a te életed, a te cselekedeteid, amiért vállald is fel a felelősséget!

Ha írsz, írsz, nekem aztán oly mindegy!

2015. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Neked aztán oly mindegy..igazad van.. Akkor nem is kell ehhez a kérdéshez posztolnod.. De azert köszönöm a válaszod!
2015. dec. 28. 18:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos nem írnék neki.
2015. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BlackSword ***** válasza:
törölt, nem??? Akkor mit futsz utána???
2015. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miután törölt a facerol bejelölt egy másik saját facebook profiljából amin napokig beszélgettünk, tehát nem értem miért törölt a másikról... Egyáltalán nem hajtani akarok rá csak szimplán szimpatikus volt a személyes beszélgetés során ezért gondoltam hogy felköszöntöm
2015. dec. 28. 18:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Írnák??? Ez meg miféle "magyar" ragozás???
2015. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!