Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek-e neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régóta ismerejük egymást.Napi szinten a szomszédunkba szoktak járni az anyjával,és énis szoktam menni.Az utóbbi 2,5hónapban sokat hülyeskedek és viccelődtem vele.Az utóbbi egy hónapba úgy vettem észre mintha tetszenék neki,de facebookon annyira nem bőbeszédű mint élőbe.Sokszor magára tereli a figyelmét is.Mostanába már az ölembe is szokott üllni meg mindig a közelembe próbál lenni.Közeben járt elvileg az eggyik fiúval egy hétig de azóta nincsennek együtt már 2hete.A hétvégén bulizni voltam és ő is ottvolt és végig velem táncolt de nemmertem megcsókólni csak néha megpusziltam.A végén meg ottvolt ez a gyerek és uttána hazavitte szóval nemtudom hogy most bejövök-e neki vagy csak kiakar használni?:(

Én 21 Ő 18


2015. dec. 28. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
miért akarna kihasználni és hogyan? itt nem az a kérdés, hogy neki bejössz-e, hanem az van, hogy neked bejön. Eszerint kell cselekedni
2015. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, ennyire ne legyél értetlen:) Legyél tökös, mert ha nem lépsz, jön valaki, aki elviszi.
2015. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvileg már összejött megint ugyanazzal a sráccal szval nemtudom most mivan :((
2015. dec. 29. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!