Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esett rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul, hogy kinevetett?

Figyelt kérdés

Párommal, meg a szüleivel meg az öccsével társasoztunk, és jött egy olyan kérdés, hogy a Tisza melyik partján fekszik nem tudom már milyen település, vagy hogy volt. És jobb vagy bal, ezt kellett eldönteni. És én mondtam, hogy de ez hülyeség, mert attól függ honnan nézzük. És itt úgy elkezdtek röhögni, leginkább a párom meg az apukája, de még az anyja is, és nem értem, hogy miért, mert ez logikus. Ha innen nézem az nekem a jobb, de ha valaki szemből nézi, az meg neki a bal. Na mindegy, de nekem kicsit rosszul esett, leginkább barátomtól, legalább ő ne nevetett volna.


L/19


2015. dec. 30. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
mond hogy kamu kérdés! :D
2015. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Ez rosszul esett? Hisztis szőke lehetsz.
2015. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

A folyó folyási iránya felé kell nézni az irányokat. A Tisza dél felé folyik szóval ha Mo. térképen nézed, akkor ami tőle keletre van az a bal parja, ami tőle nyugatra az meg a jobb.

Ennyi. ez szerintem kb. általános iskolás tananyag, de hát ki emlékszik már az ilyen hülyeségekre. Én is csak azért tudom mert érdekel a földrajz. Talán azért röhögtek mert szerintük ez tök egyértelmű. Ha ilyen lenne én nem röhögnék hanem kioktatnám a barátomat, aztán szivatnám hogy ennyit se tud, de mi szeretjük húzni egymás agyát. Szerintem ne vedd komolyan ezt az egészet. Biztos vannak olyan dolgok amiket te tudsz és ők nem.

2015. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Értem, miért nevettek ki.

Abszolút nem logikus, ahogyan Te gondolod.

Ne menjünk bele a földrajzba inkább.

(egyébként jó tudni, hogy amit én délnek gondoltam, az valójában északon van :D, ha úgy nézzük..)

2015. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Ez sima hiszti.
2015. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem azért nevettek mert vicceset mondtál...
2015. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Bocs, de tényleg hülyeséget mondtál, szóval szerintem elnézhető, hogy kibukott belőlük a kacaj.:D
2015. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na szép...gondolhatják a szülők, milyen hülye barátnőjük van a fiúknak. Többet se játszok ilyet velük.. :D
2015. dec. 30. 13:32
 9/13 A kérdező kommentje:
*barátnője
2015. dec. 30. 13:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Amit a 3-as mond, úgy van. :)


Egy emelt szinten anno érettségiző emberke.

2015. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!