Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan építhetnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan építhetnék magamnak önbizalmat? Egyszerűen nem szeretek magamban semmit.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon kicsi az önbizalmam, ehhez az előző barátom is hozzájárul. 3 évig voltunk együtt majdnem, de porig alázott, nagyon sokáig hülyének nézett, aztán, mikor megtudtam, kidobtam. Első kapcsolatom volt, nagyon magam alatt vagyok, és biztos hülyén hangzik, de attól félek, hogy soha többet nem fogok senkit sem találni. Nem szeretem a külsőmet, sokszor úgy gondoltam azért romlott el minden a barátommal, mert csúnya vagyok. Igyekeztem sokat tenni azért, hogy jól nézzek ki, de egy idő után már nem tudtam az edzéseket belesűríteni a napjaimba az egyetemi tanulmányaim mellett. Amúgy az egyetem jól megy, szeretem azt, amit csinálok, vannak terveim. Éltanulók közt vagyok... de nem tudom, hogy ez bárkinek vonzó lehet... Nem vagyok stréber, csak érdekel amit tanulok, de emiatt elég sokan az egyetem nem szeretnek... sokan mondják, hogy irigyek. Nem vagyok sajnos egy mai klasszikus lány, ez a folyton bulizós, más lányokkal smárolós stb... Bár elvileg azok a lányok csak egy valamire jók. De emiatt sokszor kevésnek érzem magam. Nem jó az, hogy nem szeretem magam, tisztában vagyok azzal, hogy szeretnem kellene magam. De hogyan? Egyik napról a másikra csak döntsek úgy, hogy szeretem magam, vagy hogy? :/ Mivel kicsi az önbizalmam sosem venném észre, ha valakinek tetszenék, mivel ezt nagyon el sem tudom képzelni :( Mit tehetnék?


19/L


2015. dec. 30. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Engedj magadhoz egy srácot közel...ő fog rendbe tenni a tuttán kívül..
2015. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Nem. Az ÖNbizalomnak pont az a lényege, hogy nem egy másik embertől várjuk.
2015. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!