Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a férfiról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről a férfiról? Hogy tudna kijutni az ördögi körből?

Figyelt kérdés

Tízen- és huszonéves korszakában végig egy nyámnyila lúzer hapsinak tartották a nők. Az iskolában gyakran vált gúny tárgyává, többször megverték, a lányok előtt leégették, levetkőztették, a ruháit a kukába hajították, de még maguk a lányok is elgáncsolták, leköpték, megtépték, szívatták. Félretette a sérelmeit, erőt vett magán, és később sikeresen elvégezte az iskoláit, s elhelyezkedett dolgozni, de azóta is elég mélyek a sebek a lelkében, ahogy látjuk rajta. Mára már 35 éves lett. A munkahelyén szinte mindenki szereti, mert segítőkész, önzetlen, folyton mosolyog, igazából egy légynek se tudna ártani.


Ha idegen nő közelébe kerül, remegni, izzadni kezd, és teljesen szótlanná válik (teszteltük egy-egy házibuli alkalmával), pedig alapból nagyon vicces figura, nagyon jó a dumája, de csak közöttünk, férfiak között tudja önmagát adni. Kicsit furcsa a humorérzéke, de aki megismeri, minden félmondatát azonnal levágja.


Mivel a szülei elég korán meghaltak (az édesanyját három évig felelősségteljesen ápolta, faterját meg elég kicsin veszítette el), azóta gyakorlatilag nincs senkije. Elég sok szaron ment keresztül kisgyerek kora óta. Érzelmesebb filmeken elsírja magát (Halálsoron, Hacsi, Kutyahideg stb.), nem is nagyon szeret különösebben szentimentális dolgokról beszélni, inkább elvicceli, mintsem kellemetlen helyzetbe kerüljön.


Mivel nem keres rosszul, de nincs kire elköltse, önmaga állítása szerint ő meg nem akkora igényű, hogy százezreket csesszen el magára, és ráadásul még az állatokat is nagyon szereti, 3 évvel ezelőtt elhatározta, hogy menhelyeken segít anyagilag. Nagyon sokat áldoz rájuk a fizetéséből, de mint mondja, se kutyája, se macskája, se családja, így legalább a szerencsétlenül járt jószágok részére jótékonykodik, tápokból, kajákból, gyógyszerekből bevásárol, bennünket is megfűzött párszor, hogy segítsünk szétteríteni.


Vélemény?


2015. dec. 30. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
a helyes utat neki kell megtalálni! én inkább szegény családokat támogatnék mint kutyákat macskákat de ő dolga
2015. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igaz is, mi a francért tettem fel a kérdést, amikor itt is tapsot érdemlően ugatják le azokat, akik 30 fölött még szüzek: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske.. Bizony, az átlag GYK-zók szerint az ilyen alakokkal komoly gond van; egy élhetetlen szalajtós agyú vesztesnek tartják.
2015. dec. 30. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
pontosan Lajos! arra nem gondolnak hogy semmi baj nincs a pacekkal csak egyszerűen nem akar kapcsolatot.
2015. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

gyk-n egy senki vagy mások szemében. Pl üzleti topikban mindenki programozó mérnök és 500e-et visz haza nettóban. Olvass csak bele a válaszokba.


Felnőtt kapcsolatoknál meg mindenki párkapcsolati pszichológus, és nőfaló macsó. aki szerint könnyű puncit szerezni bármikor.

2015. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztosan jó ember, kemény jellemmel, hisz képes volt túltennie magát a sok rossz élményen (viszonylag legalábbis).

Ha egy munkahelyen dolgoznék vele biztos a barátja akarnék lenni és tudatni hogy ha bajban lenne valamilyen formában, nosza kapja fel a telefont és rám számíthatna.

Az ilyen magának való embereket sose értékelik eléggé, pedig épp hogy az ilyen embereket kellene!

2015. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy hobbit, érezd jól magad és szard le a nőket egyenlőre. Egyébként ugyanolyan emberek. Odamész, legfeljebb lepattint. Ha köcsögöl megmondod, hogy "szídd ki a dákóm te ribizli" és otthagyod a véreres kutyaszarba. Arról nem tehetsz, hogy fa_sszopók voltak az iskolatársaid. Nekem is köcsögök voltak, csak én meguntam és megvertem őket. Én erőszakos vagyok, de van aki nem ilyen. Ez nem gáz, de meg kell találnod az utadat. Le kell győznöd a szar élményeket, különben sose teszed magad túl rajta. Nézd meg a Rockyt, lehet elsírod magad rajta. Nem gáz, én is elszoktam. A kedvenc filmem.
2015. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első körben egy jó pszichológust, főleg hogy van is rá pénze.
2015. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#9: Ahhoz néha szóba is kéne állnod velük, már ha lennének.
2015. dec. 31. 00:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen férfi mellé olyan nő való, aki szintén átment dolgokon. Nem feltétlenül ilyesmin. Csak ilyen nő nem terem minden bokorban. Aki megküzd a saját gyengeségeivel és nem játssza az agyát, segít az állatokon, az igazi férfi. Ismerek hasonló tragédiákon átment pasast, belőle igazi nőfaló, pénzszóró lett, a felesége mellett persze. Na ő rá a férfi kifejezést nem használnám.20+N
2015. dec. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!